Wpis z mikrobloga

Wbije kolejną szpileczkę i zapytam jak się mają pojawiające punkciki na ekranie za strzelanie w oponentów do imersji o jakiej mówią Redzi ? Mam nadzieję, że pomyślą i da się takie ustrojstwo wyłączyć bo póki co wiemy, że mamy kreowanie postaci jak w Far Cry czyli możemy sobie zrobić dowolną ale dzięki temu, że jest widok FPP taka postać w ogóle nas nie będzie obchodzić i właśnie te śmieszne punkty jak w Bordelands czy Destiny. Liczyłem na poważny tytuł dla dorosłych graczy a nie jakieś gimbusiarskie paseczki i punkciki. Tylko nie piszcie, że mogę nie kupować bo na prawdę czekam na ten tytuł ale nie łykam wszystkiego jak pelikan.

#cyberpunk2077 #cyberpunk #gry
  • 12
@Bujak: Wspaniale tylko ta gra odchodzi całkowicie od tego o czym mówisz i po prostu będzie fabularną strzelanką z elementami RPG. Wylatujące cyferki z przeciwników są infantylne w mojej opinii i tyle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcink-k: przeglądam tag i aż musiałem odkopać wątek bo mnie twoje czepialstwo i brak jakiejkolwiek weryfikacji faktów zabolał.
Punkciki będzie można wyłączyć. W wiedźminie 3 mogłeś praktycznie cały hud wyłączyć i tu będzie tak samo.
Postać będziemy sterować w FPP bo tak skonstruowany jest świat, że ta kamera lepiej pasuje do ciasnych pomieszczeń. Kamera ma przechodzić do trzeciej osoby podczas prowadzenia samochodu, czy motoru. Samą postać będziesz miał nie raz możliwość
@Rience93: W sumie wystarczyłoby wrzucenie jakiegoś gameplayu i moje obiekcje może zostałyby rozwiązane a tak nie wiem czy przypadnie mi to do gustu bo moim konikiem są gry TPP, takie The Last of Us np., gdzie masz odpowiedzialność za postać jak widzisz te wszystkie elementy skradania, leczenia się, upadku po ciosach, itp.

Natomiast FPP to dla mnie klasyczna nawalanka i mam gdzieś wtedy postać bo interesuje mnie tylko kolejny headshot.

Mam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcink-k: teraz trochę jaśniej to opisałeś. No nic, trzeba czekać na gampleye i recenzje przedpremierowe. Może jednak cię przekonają, a jak nie to zawsze będzie można wziąć na jakiejś promocji za grosze i wtedy obadać ( )