Wpis z mikrobloga

#yerbamate #yerbamatewykopclub #aromaty #cbse

Jakiś czas temu wrzucałem tu swoje małe śledztwo odnośnie aromatów w CBSe i Taragui. Podrzuciłem screeny z konwersacji z fanpagami tych firm. Wyszło na to, że CBSe używa aromatów naturalnych, a Taragui sztucznych. Takie info, wraz ze wspomnianymi zrzutami ekranu wysłałem poyerbanym.pl i kilku innym sklepom, które mają te produkty w ofercie. Zainteresowanie wykazali tylko poyerbani. Ostatecznie, na kanwie mojego dochodzenia powstał blogowy artykuł. Zgodziłem się na wykorzystanie screena z rozmowy z Taragui, tymczasem od CBSe dostali jakieś oficjalne pismo potwierdzające naturalność aromatów. Widać trochę ich boli wszechobecna krytyka CBSe w internecie... Tak czy inaczej polecam sprawdzić sobie tekst:

https://www.poyerbani.pl/CBSe-i-sztuczne-aromaty-Poyerbani-obalaja-mity-news-pol-1530710887.html
maciek-krok - #yerbamate #yerbamatewykopclub #aromaty #cbse

Jakiś czas temu wrzuca...

źródło: comment_jRltgVxZFm9HeJH7xfLjjvE88yLjCnHe.jpg

Pobierz
  • 8
@DonislawDev: tylko czy jest sens się przejmować tym, ze jeden stosuje aromat naturalny a drugi identyczny z naturalnym.
skoro "identyczny z naturalnym" oznacza ze to dokładnie ten sam związek chemiczny, co ten naturalny to co za różnica hmmm
@rebul4:
Nie kupuje Yerb, które mają sztuczne aromaty, nie chodzi mi o kwestie zdrowotne czy tam smakowe, po prostu jako konsument mogę nie chcieć takiego towaru, więc go nie kupuje( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc dla mnie to ważna sprawa, kiedyś pisałem do paru producentów Yerb jakie aromaty stosują i w sumie wyszło, iż i tak Taragui nie pijam, więc dla mnie to bez różnicy, a wszystkie Yerby