Wpis z mikrobloga

Oj #xkom pierwszy raz się na was zawiodłem... 15 czerwca dostałem maila, że istnieje możliwość zapisania się na Xiaomi #m365 i cytując:

Dzięki temu będziemy mogli przekazać zamówienie do realizacji poza kolejnością.


Szkoda tylko, że ludzie którzy zamówili tę hulajnogę później, i to po promocyjnej cenie (kod Klawitera) już je otrzymali... A nie dość że zapłaciłbym więcej, to jeszcze czekam dłużej... 2/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chwilę temu dzwonił miły Pan że na dobrą sprawę to nie wiadomo kiedy nastąpi realizacja tego zamówienia...
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leszkie11: w zeszła środę dostałem telefon z Częstochowy od matki Boskiej xkomowskiej z informacją, że nie mają pojęcia kiedy może być dostawa, ktoś na fejsie pisał, że może być nawet dopiero w połowie sierpnia xD
  • Odpowiedz
@ger47: Ja potwierdzenie zamówienia dostałem o 12:06. Najbardziej mnie denerwuje to, że nie napiszą o co tu właściwie chodzi. Do niektórych dzwonią, że hulajnogi będą w połowie sierpnia, że realizują chronologicznie. A okazuje się, że robią co chcą a każda wiadomość to kłamstwo. Mój znajomy zamówił w tym samym tygodniu co ja z litb za 1450zl i dostał hulajnogę 2 tyg temu. Zamawiając z chin masz chociaz tracking i przybliżoną datę
  • Odpowiedz
@Doxster: To jest absurd, ja dostałem potwierdzenie zamówienia o 12:08, konsultant w słuchawce zarzekał się, że obowiązuje kolejność czasowa zamówień, a tu nagle się okazuje, że realizują zamówienia kompletnie randomowo. @x-kom leci w #!$%@?, przynajmniej już wiem, że więcej u nich zakupów nie zrobię.
  • Odpowiedz