Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań odnośnie #opener bo jadę na weekend pierwszy raz
Szczególnie do #rozowepaski

1. Czy koturny się sprawdzają jako obuwie? Czy tylko trampki albo adidasy?
2. Czy warto wziąć jakiś minikocyk pod tyłek, czy tam jest gdzie usiąść?
3. Ile średnio kosztuje posiłek i alkohol?

Będę wdzięczna za odpowiedzi!
#opener2018 #festiwal #festiwale
Pobierz D.....l - Mam kilka pytań odnośnie #opener bo jadę na weekend pierwszy raz
Szczególn...
źródło: comment_ktgoJddw1gSLlNxy6xW73MqIFFTwCIjP.jpg
  • 77
@DigitalGirl na moim pierwszym OA gdzieś chyba w 2007 leżalem oszczany z jakimś murzynem i palilismy blanty do 5 rano. Kolegę który mial klucze do apartamentu znalazłem 3 dni później w pucku. Piwo bylo po 6zyla, nie pamietam zebym coś jadl. Przemycalem malpki z wisniowka w dupie. Teraz jakieś dziunie jeżdżą w szpilkach. Ja #!$%@?, czas umierać
@DigitalGirl: Odnośnie do obuwia to powiem Ci, że widziałam mnóstwo ludzi ubranych od kaloszy po koturny, ale tam jest tak nierówna powierzchnia tego lotniska, że serio można kostkę skręcić, szczególnie po ciemku. No i się dość mocno kurzy.
Jedzenie z tego co widziałam najtaniej ok. 20zł za zupę... Więc słabo. Piwo 10zł za 0,4l.
A co do kocyka to ludzie siadają gdzie popadnie :p ale jak masz ochotę nosić ten kocyk
@Ssslave rozmyślanie pozostawiam ludziom, którzy boją się błędów. A ja mam zamiar sprawdzać w praktyce ( ) Jak się okaże, że nie mój klimat, to więcej nie pojadę.

I wydaję mi się, że swoimi stwierdzeniami tlumisz cudzą wizję życia. Czy muszę wyglądać jak łach, by być wyluzowana. Nawet nie pytam, tylko głośno myślę.

Tak czy inaczej dam Ci znać czy to mój świat :D

PS dlaczego OA?
@DigitalGirl mogę tłumić cudzą wizję. Jasne. Tylko tam będzie 100tys ludzi, ktorzy z Twojego chodzenia po błocie w szpilkach będą się zwyczajnie nabijać.
Ten festival to taki hipisowo-hipsterski klimat. Kiecki, makeup czy wysokie obcasy tam pasują jak świni siodło.
Nic Ci nie narzucam, ale bylem na 5 openerach w tym jeszcze na Kościuszki. Zrobisz jak zechcesz.

Opener = open air = oa
@DigitalGirl: Nie sugeruj się ubiorem festiwalowiczów z oficjalnych 'aftermovie' albo z instagrama - to tylko i wyłącznie marketing. Tu liczy się przede wszystkim wygoda. Zresztą sama tego doświadczysz na miejscu. Rozumiem, że chcesz dobrze się czuć w swoim ubraniu, ale zderzenie z festiwalową rzeczywistością może być dość ciężkie - zawołaj mnie i opisz swoje wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DigitalGirl: zrób po prostu jedną rzecz - po festiwalu zadaj sobie pytanie czy zamiast "stylowki" nie było by Ci wygodniej w szortach i trampkach.

Jeśli mężczyźni ubolewają nad obecnością eleganckich kobiet


XD nikt nie szuka elegancji na festiwalu