Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań odnośnie #opener bo jadę na weekend pierwszy raz
Szczególnie do #rozowepaski

1. Czy koturny się sprawdzają jako obuwie? Czy tylko trampki albo adidasy?
2. Czy warto wziąć jakiś minikocyk pod tyłek, czy tam jest gdzie usiąść?
3. Ile średnio kosztuje posiłek i alkohol?

Będę wdzięczna za odpowiedzi!
#opener2018 #festiwal #festiwale
Pobierz
źródło: comment_ktgoJddw1gSLlNxy6xW73MqIFFTwCIjP.jpg
  • 77
@DigitalGirl tylko trampki i to takie, których nie boisz się zniszczyć. Byłam na openerze parę lat temu i dość dużo padało i to był DRAMAT. Jechaliśmy do centrum kupować kalosze, bo żeby dojść do wyjscia/kibla/toalety, trzeba było brodzić po kostki w błocie. Teraz jest raczej dobra pogoda, więc pewnie jest sucho, ale nawierzchnia i tak się nie nadaje na elegancję.
Warto wziąć kocyk, jeżeli będziesz średnio zainteresowana danym koncertem to możesz sobie
@DigitalGirl: ŻADNA, nawet najbardziej #!$%@? laska, nie ma obcasów/koturnów. Tylko sandałki, adidasy, trampki, martensy. Serio. Nie dość, że będziesz się źle czuć, bo wygodne toto nie jest, to będziesz odstawać.

To są koncerty. Na polu,na trawce. Koncerty na nierównym terenie. Powtarzam. xD

A i bardzo się pobrudzą! Wiec jak białe, to tylko takie, ktorych Ci nie zal. Ja osobiscie wzielam stare dziurawe Najeczki. Seriously.
@DigitalGirl:

Mam apartament ze znajomymi, ale te trampki... Psują mi stylówę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


to nie jedź... zgaduję, że spinasz, co inni pomyślą. Otóż inni mają głęboko gdzieś jak wyglądasz bo:

a)przyjechali tam ze swoimi znajomymi i na nich zwracają uwagę
b)przyjechali na koncerty i na nie zwracają uwagę

jak chcesz podupiać po trawie w koturnach i butach na obcasiku, bo boisz się społecznej nieakceptacji stylówki
@DigitalGirl Nie wiem jak na Openerze, bo nigdy nie byłam. Ale podejrzewam, ze warunki "nawierzchniowe" (xD) są podobne. I dlatego odradzam koturny bardzo. Najlepiej właśnie jakies kalosze lub od biedy adidady/trampki. Uwierz, ze stylowa i tak nie będziesz się przejmować. A jeszcze będziesz dziękować sobie, że ich nie wzięłaś
@DigitalGirl: Ty tam jedziesz na koncerty, czy ładnie wyglądać i walnąć fotę na insta? Chcesz przeciskać się w tłumie na obcasie?
Tylko płaskie buty, takie których nie żal #!$%@?ć. Poczytaj trochę relacji innych, którzy tam byli. Jak przyjdzie deszcz, to te koturny zostawisz w błocie.
Poza tym, myślisz, że kogoś obchodzi jak wyglądasz?