Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dzisiaj na kontroli u starszej pani doktur (NFZ), zarzuciła mi brak szacunku, bo przyszedłem w takich - cytuję - "gaciach", coś jak na obrazku poniżej. Jestem spokojnym i uprzejmym człowiekiem i przestrzegam zasad higieny, więc nie ma raczej możliwości że zdenerwowałem ją w inny sposób i na siłę doczepiła się do tych spodni, zawsze jestem przesadnie ostrożny z lekarzami, jeśli chodzi o etykietę, a zwłaszcza starymi, bo wiem że ego i chamstwo niekiedy mają rozbuchane w kosmos. 26 lvl here, założyłem najcieńsze spodenki jakie miałem bo żar z nieba dzisiaj, 30 stopni. Ubieram się moim zdaniem, normalnie, oprócz tego miałem śnieżnobiałą koszulkę i czarne adidasy xD Przecież kura nie szedłem na rozpoczęcie roku szkolnego, tylko na 10 minutową kontrolę. Powiedziałem, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim problemem, w sumie ona ma prawo do swojej opinii, a widziałem że nawet nie było po co zaczynać. Zastanawiam się tylko jakim trzeba być frustratem żeby #!$%@?ć się o takie rzeczy, do jakby nie było klienta, królowie życia i śmierci kurła xD Jak już doczekasz się terminu wizyty to najlepiej ubierz się w garnitur, bo nie obrazisz doktora swoim swobodnym ubiorem, a do tego jest szansa że jak się przekręcisz w poczekalni po przepychance ze starymi babami to od razu pogrzebowy będzie ciebie miał już ładnie uszykowanego.

#zalesie #sluzbazdrowia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz
źródło: comment_IoSUa5S2V1QUFQvA91ohxlb28hHqoUFN.jpg
  • 11