Wpis z mikrobloga

@noniechtakzostanie: Proces liberalizacji w konserwatywnych głowach jeszcze nie zaszedł tak daleko, żeby objąć homoseksualistów, konserwatysta się do tego nie przyzna, bo jak to tak. Proces jest jednak zauważalny.

Swoją drogą nie identyfikuj mnie z grupą o której rozmawiamy, a którą ty krytykujesz. Nie jestem jej przedstawicielem, ale jak wspomniałem w swoim pierwszym wpisie - uważam że znam ich tok rozumowania, więc zabieram głos.
  • Odpowiedz
@Noombre: już odpowiedziano ci na pytania a ja nadal czekam. Czemu miałoby być uważane, że rodzina to TYLKO pełnoletni mężczyzna i kobieta, płodni, posiadający swoje dzieci?
Nie przedstawiasz po prostu poglądów grupy, tylko argumentujesz za nimi. Więc, czemu? I po raz kolejny pytam, czy para mieszana, która adoptowała dziecko jest rodziną?
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie: Nie proszę żebyś przestał mnie krytykować, bo jak słusznie zauważyłeś tego nie robisz, więc taka prośba z mojej strony byłaby absurdem.
Poprosiłem abyś nie identyfikował mnie z konserwatystami. Czemu uznałem że to robisz?(a więc co zmotywowało mnie do tej prośby?) Bo drugi akapit jest sformułowany w sposób bezpośrednio odnoszący się do mnie, aby rozwiać wątpliwości zwróciłem uwagę na zwroty "tak bardzo sapiecie się" "To w końcu co jest według
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie: To wcale nie jest łatwiejsze. Łatwiejsze by było gdyby było prawidłowe, to co napisałeś prawidłowe nie jest. Znam ich myślenie(przynajmniej tak uważam) więc pozwoliłem sobie na przedstawienie jak to wygląda z ich strony. Nie widzę miejsca na ironię która następuje w zdaniu następnym.

Dzisiaj prawicowiec nie zawsze równa się konserwatyzmowi. Sam konserwatyzm jest niezwykle szerokim pojęciem, tak jak z resztą liberalizm. Może stąd to niezrozumienie.

@Naxster: Wg. konserwatystów rodzina
  • Odpowiedz
@PtasiBrzuch
Czyli na zachodzie już też są rodzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A że im dalej na wschód tym zwykle później przychodzi cywilizacja, to za jakiś czas i u nas będą. ( )
Poczekaj trochę kwiatuszku to zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wg. konserwatystów rodzina to nie tylko pełnoletni mężczyzna i kobieta, którzy są płodni i posiadają swoje dzieci. To co napisałeś to nieprawda.


@Noombre: a więc rodziną jest też para gejów. Albo mamy konkretne kryteria albo nie.

argumentacja wywodzi się z przedstawianych poglądów.


@Noombre: i dlatego zarzucane ci jest ze przejawiasz takie poglady. Dodatkowo argumentacja ma na celu dowiedzenie prawdy. Wiec dowodzisz posrednio czy nie słuszności konserwatywnych poglądów. Dziwi cie przypisywanie
  • Odpowiedz
są rodziną zastępczą


@PtasiBrzuch: dziecko partnera mozna adoptowac w rozumieniu przejac nad nim opieke. Jedna osoba z pary nadal bedzie biologicznym rodzicem. Jest tez zaplodnienie in vitro dla lesbijek.

To jest cudowne jak konserwatywny cyrk wystarczy lekko pochnac i zaczną agitowac za dyskryminacja kolejnych i kolejnych grup. Teraz okazuje sie ze przed malzenstwem trzeba robic test plodnosci. Bo bezplodni to bezdzietni, bezdzietni to nie rodzina, jak nie rodzina to wara od
  • Odpowiedz
@Naxster:
Ad. 2
Dlatego też piszę że nie jestem członkiem tej grupy, a jedynie uważam że nam ich podejście. W tym konkretnym przypadku pod słowem pojęcie, kryją się poglądy. Znam przedstawiane przez nich poglądy, zatem używam ich argumentacji. Nie, nie jestem członkiem tej grupy, bo się z nią nie identyfikuje. Dlaczego zatem używam ich argumentacji? Bo znam ich poglądy.
Czy osoba znająca kulturę bliskiego wschodu i wypowiadająca się w temacie tragedii
  • Odpowiedz