Wpis z mikrobloga

Jakie są Wasze ulubione mundiale z tych co obejrzeliście?

U mnie :

1. Francja 1998
2.Brazylia 2014
3.Niemcy 2006
4.Rosja 2018
5.Japonia/Korea 2002 - To jak sędziowie przepchnęli Koreę to była kpina, ale było kilka ciekawych momentów.
6.RPA 2010 - Jakoś najmniejsze na mnie wrażenie zrobił ten mundial

#mundial #mecz #glupiewykopowezabawy
  • 5
  • Odpowiedz
@maxwol:

1. Francja 1998
2.Brazylia 2014
3.Niemcy 2006
4.Rosja 2018
5.Korea 2002
6.RPA 2010

To u mnie tak samo, jedynie nie widziałem mundialu we Francji, więc dla mnie Brazylia number 1, piękny klimat, niezapomniane mecze i ta Kolumbia / Kostaryka ( ͡° ͜ʖ ͡°) RPA najgorszy mundial, fatalna piłka, no nic ciekawego się tam nie działo, nawet nie ma czego wspominać.
  • Odpowiedz
@maxwol: Francja 1998. Niesamowite pokolenie, trójkolorowych, genialny Ronaldo i jego niedyspozycja w finale, rewelacyjne Chorwacja i Holandia, stroje Camposa, wtopa Hiszpanii i duet Zamorano i Salas w ataku Chile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chris_in_flames: Dokładnie jak dla mnie nieporównywalnei najlepszy mundial. Do tego piekna bramka Bergkampa z Argentyną, przepiękny mecz Nigerii z Hiszpanią. Mogli stać się rewelacją turnieju, ale się pokłocili. Zobaczenie w akcji Baggio, czerwona Bechama, świetny finał ze smaczkami konspiracji - gdzie wiele osób w nie wierzyło. Tyle lat minęło, a ja mimo wszystko tak to pamiętam.

@neverwalkalone: Zgadzam się z Tobą - gdyby nie Francja to też Brazylia byłaby dla
  • Odpowiedz