Wpis z mikrobloga

⛅️hejka Rodzice:) czas nadszedł na pierwszy zegarek dla mojego lvl. 8. O mały włos nie kupiłem młodemu nowej noki 3010, bo małemu potrzeba kontaktu z bazą, a smartfonów do szkoły nosić nie wolno. Przy piwku na wakacjach usłyszałem o smartwatchach dla dzieci i temat mnie zainteresował. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Podsłuchiwanie otoczenia, gps, kontakt z tatą, brzmi na prawdę kusząco:) na dodatek to są tanie urządzenia. Mam tylko nadzieje, że to nie jest obciachowe urządzenie. Ktoś? Coś? #telefony #zegarki #rodzice #gsm #smartfon #smartwatch #nowetechnologie #zegarkiboners #smartwatched #dzieci #rodzice
  • 19
Moja bratanica miała taki, ale zepsuła. No, działa. Tyle mogę powiedzieć. Brat był zadowolony z jakości GPSu. O podsłuchiwaniu nic nie wiem. Jakość połączeń to był jakiś żart, bo rozmawia się tylko w trybie głośnomówiącym. Oczywiście to była jakaś wersja budżetowa, bo chcieliśmy sprawdzić, czy coś z tego będzie. Jako lokalizator jest ok.
@kubaklodz: Znajoma kupiła ostatnio bodajże ten - rozmowy tylko na głośnomówiącym (ale dogadać się można spokojnie, jakość jest znośna), do tego lokalizator GPS. Czasem jest niedokładny (można się przerazić, kiedy np. wyślesz dziecko na kolonię, a potem w logach z apki zobaczysz, że o 2 w nocy chodziło po lesie 2 km od ośrodka), ale zazwyczaj działa z tego co mówiła - jak za taką kwotę to można kupić choćby na