Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach z moich doświadczeń i opowieści obu płci - jest średnio po równo. Tylko factowi nie przystoi nie chcieć bo to hańba, różowe nie przyznają się do tego, że ich niebieski to nie ten teges bo też wstyd - pewnie jesteś brzydki smierdzacy ulaniec to cie nie tyka.
z moich doświadczeń i opowieści obu płci - jest średnio po równo. Tylko factowi nie przystoi nie chcieć bo to hańba, różowe nie przyznają się do tego, że ich niebieski to nie ten teges bo też wstyd - pewnie jesteś brzydki smierdzacy ulaniec to cie nie tyka.


@Ozdoba: Z pierwszym prawda. Z drugim... po co się z nim wiąże (czy z nim jest) jak go uważa za brzydkiego śmierdziela?
@nowywinternetach: @maestrozo:

hej, sorki panowie, piszę z smartfona i probuje pracować to mi goofno z tego wychodzi. teraz sie zalogowałam na kompie.

Tak chodziło mi o to, ze jak kobieta powie, że jej facet nie chcę ją tykać, wszyscy dookoła powiedzą, ze to jej wina, a nie jego a z tym śmierdzeniem to przejaskrawiłam. Jej wina, że on nie chcę. Więc nie bardzo się do tego przyznają.
@Ozdoba: Różnie bywa, chociaż jak się czegoś nie chce to bardzo łatwo zrzucić winę na kogoś innego. Kiedyś wrzucałem znalezisko że ponad 65% kobiet odmawia seksu RAZ w tygodniu. To jest możliwe, że w ponad połowie związków mężczyźni są "brudni"? I pytam nadal. Może chodzi o brak miłości? Często gdzieś się mówi, że kobiety chcą seksu, ale tylko z miłości.
@nowywinternetach:

Nie jestem pewna, że zawsze chodzi o miłość.

Ja bym rozróżniła kobiety w związku i kobiety wolne. Kobiety w związku chcą często seksu ale z uczuciem, (nie dłubianie w nosie), seksu z czułością, z poczuciem, że ten seks jest fajny bo właśnie z nią. Taki seks z uczuciem wzmacnia poczucie bliskości u kobiet i poczucie bycia w związku z tym właśnie facetem. One czują się wyjątkowe i chętniej robią cokolwiek
@Ozdoba: Racja, jest trochę kobiet które lubią poza związkami, ale tam możliwe też jakieś uczucie gra rolę. Zaufanie, pożądanie itd.

Dlaczego odmawiają seksu raz w tygodniu - nie wiem. tylko raz w tygodniu odmawiają (a 4 razy mówią tak) czy odmawiają jedynego seksu w tygodniu?


Zbadano częstotliwość uprawiania seksu przez badane pary. Wyszła że jest poniżej raza w tygodniu.
@nowywinternetach:

Ciekawi mnie bardziej staż związku, niż to że raz w tygodniu. Bo jak wiadomo na początku jest raz dziennie bo hormony itepe buzują więc ten raz na tydzień to za mało. Za to po kilku latach związku albo wręcz kilkudziesięciu to zwykle wystarcza. Wiek też jest ważny. Związek 20 latków i seks raz w tygodniu - szok i niedowierzanie, że tak mało. Związek osób 50-60+ - pewnie raz w miesiącu
@nowywinternetach:

30 latków nie wpisałam w ogóle jak zauważyłeś zapewne :)

No więc podsumowując, częstotliwośc uprawiania seksu w związku, zależy min od:
wieku związkowców
stażu związku
libido czyli hormony i inne czynniki organizmu (choroba, ciąża, karmienie, dojrzewanie, przekwitanie obie płcie)

tak, u kobiet chęć na seks się zwiększają po 30 i potwierdzam to ja ze swoimi preferencjami i potrzebami ;-)

@fANaTYk_hwd:

ej to portal ze śmiesznymi obrazkami, rozepnij poślady i
No więc podsumowując, częstotliwośc uprawiania seksu w związku, zależy min od:

wieku związkowców

stażu związku

libido czyli hormony i inne czynniki organizmu (choroba, ciąża, karmienie, dojrzewanie, przekwitanie obie płcie)

tak, u kobiet chęć na seks się zwiększają po 30 i potwierdzam to ja ze swoimi preferencjami i potrzebami ;-)


@Ozdoba: Ale powiedz mi, czy jak jest się ze sobą 10 lat, ale ma się wysokie libido, miłość też by była, to