Wpis z mikrobloga

@Krafti:

pamietaj, że nie mozna generalizować. To, że są takie co karają faceta brakiem seksu za coś to nie znaczy, że takie sa wszystkie. To idiotyzm i debilizm w najbardziej dziadowskim wydaniu.
btw, normalna różowa, reakcja prawidłowa :)

@nowywinternetach:

mnie się pytasz? :)

Skoro macie na siebie ochotę po 10 latach związku, dbacie o siebie nawzajem, podniecacie siebie nawzajem to nie mam pojęcia dlaczego miałoby go nie być? nie trzymaj
  • Odpowiedz
mnie się pytasz? :)


@Ozdoba: Łaj not?

Skoro macie na siebie ochotę po 10 latach związku, dbacie o siebie nawzajem, podniecacie siebie nawzajem to nie mam pojęcia dlaczego miałoby go nie być? nie trzymaj sie jakoś kurczowo generalizowania i uśredniania, to się sprawdza do statystyk i ogólonego zarysu sytuacji, nie do określenia ze 100% pewnością czegokolwiek.


@Ozdoba: Dlatego spytałem, czy brak seksu po 10 latach to norma, mimo wysokiego libido.
  • Odpowiedz
dla mnie NIE - brak seksu po 10 latach związku, całkowity brak to coś złego. Ale pamiętaj, że każdy patrzy przez pryzmat swoich potrzeb i swojego związku.


@Ozdoba: Oczywiście, można mieć zero libido i to tolerować, ale dla mnie coś tu nie tak jest w tym wieku. Chociaż powinny być inne fizyczne gesty? Druga sprawa, czy się myśli o kimś innym z pożądaniem.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

kurde nie wiem, nie jestem seksuologiem ani nie siedze w glowie tej pary, czy tej kobiety czy tego faceta. Może jest coś innego o czym nie wiadomo, bo nikt tego głośno nie wypowiedział. Tak jak pisaliśmy, libido też zależy od wielu czynników a nie jest dane od 15-30 lat wysokie od 30-40 mniejsze a po 60 to w ogóle narządy płciowe zanikają.
dla mnie, związek 10 letni nie wyklucza wysokiego
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

no ja też sobie nie wyobrażam. Pewnie za ileś lat nie będzie mi się chciało bzykać (dopuszczam taką myśl, ze dożyje takich czasów) i wtedy może będzie mi przyjemniej potrzymać się za rękę albo np przytulać, więcej i częściej, może dotykać po prostu? Nie wiem, wiem tylko, że może tak być, za ileś lat i nie wykluczam takiej myśli.

Nie wyobrażasz sobie bo patrzysz przez pryzmat swoich potrzeb. Ty je
  • Odpowiedz
@mampytanieotak jeśli zauważyłaś u siebie pierwsze objawy - nie bądź obojętna. M'Dick służy pomocą. Solidna firma, dogodne terminy. Satysfakcja gwarantowana. Nie ryzykuj - umów się już dziś.

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mampytanieotak
Pokaż grubej ten obrazek a potem weź naucz ją jak ma być dobrze. Potem ciesz się szczupłą kobieta i wyśmienitym lodem. Podwójny profit( )
  • Odpowiedz