Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: a jak nojropki uprawiają mowę nienawiści w stosunku do osób biednych, to jest ok? Sam regularnie ciśniesz ludziom od patusów brudasów. Kiedyś napisałeś, że trzeba być patusem brudasem, żeby robić za psie pieniądze jak ukrainiec, a teraz będziesz świrował 'alarmistę' za obrażanie ukraińców? czy to już hipokryzja?
  • Odpowiedz
Boli?


@lakukaracza_: no kogoś boli skoro poświęcasz któryś tam wpis sytuacji na portalu w związku z wołyniem i ukraińcami, kiedy sam ich kiedyś cisąłeś, sam plusowałeś memy i żarty o ukraińcach
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ło panie, toć przeczucie mnie nie myliło dając prowokatora na czarną. Tylko jak widać ne da się korzystać z serwisu bez naruszania własnej higieny intelektualnej.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Swoją drogą, nie uważasz, że "mowa nienawiści" gryzie się z wolnością słowa? Wg mnie wypowiedzi, które są nacechowane negatywnie, zawierają same wulgaryzmy, czy właśnie nawołują do nienawiści świadczą o osobie wygłaszającej te słowa.
Według mnie, powinno się dać możliwość mówienia czegokolwiek i dyskutowania na jakikolwiek temat - nawet ryzykując obrażenie kogoś.

Oczywiście sam czyn do którego ktoś nawołuje - pobicie, morderstwo etc. powinno być karane.
  • Odpowiedz