Wpis z mikrobloga

@budus2: Tego nie jestem pewien (ale nie będę się z Tobą kłócił, świętej pamięci Rzecznik też był zdania, że Bonzo to po prostu przygłup - może lepiej dla Tigra XD).
Ale faktycznie, nieładnie obrażać :(

@Nadwirus: Oj, kiedyś po prostu gadałem o tym z kobietą, która pracuje z ludźmi cierpiącymi na różne schorzenia umysłowe (szukam eufemizmu). Tak, z kobietą. Ale nie z jakąś laską, do której się śliniłem; po prostu rozmowa między dwoma bonzologami.

I od niej usłyszałem, że Tigr z pewnością byłby "wytypowany" do grupy osób, które należałoby... przebadać.

Ale może pier*oliła głupoty. Może zna się jak pies na gwiazdach?

Poza tym, z Tigrem było
@magister_magazynier: Dobra, pijaństwo swoją drogą, ale to niedorzecznik wciskał taki kit, że się bonziemu pogorszyło od alko, a to gówno prawda. Te same niedorzeczności i brak składni prezentował w pierwszych swoich filmach, mówił tylko szybciej i wyraźniej, ale popełniał błędy tego samego rodzaju co teraz i to właśnie m.in. przez nie, zyskał popularność. Jak dla mnie to ma co najmniej lekkiego retarda.
@Nadwirus: @budus2 Cóż, faktycznie, papierów na to nie było... albo były, ale Tiger się nimi nie pochwali.
Wielu kwalifikuje się np. do ubezwłasnowolnienia, a hasa bez kontroli.

Na pewno radziłby sobie lepiej, gdyby nie nałóg (bo chyba nikt nie wierzy, że on pije winko do obiadu raz w miesiącu).
@budus2: Tiger popijał na 100 proc. Na starych filmikach jest rząd browarów. Chyba że uzbieranych na przestrzeni wielu miesięcy/lat, w co wątpię. My w akademcu też mieliśmy flotę pustych butelek, a piliśmy sporadycznie (najstarszy kolega kolekcjonował butelki po "lepszych" alkoholach ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Rzecznik, myślę, miał rację z tym, że Tigera i Kobrę wyrzucono z mieszkania przy Urzędniczej.
A potem Bonzo popłynął.

Trepanacja czaszki - według