Wpis z mikrobloga

#komputery #siecikomputerowe #kiciochpyta

Miruny, co się mogło stać? Mam PC z WIN7 i kartą gigabitową, wszystko zawsze działało dobrze, teraz mam neta skręconego do 100/100. Więcej nie idzie. Raczej nic sam nie zmieniałem, nie piłem w ostatnim czasie, co prawda siostra miała dostęp do PC bo zostawiła laptopa u siebie, a gdy wpadła to korzystała, ale wątpie by coś pozmieniała...

Mam światło 250/125, przez telefon po wifiAC idzie ponad 230mb, a po kablu @ PC idzie do 100mb

Co mogło się z chrzanić? (nie znam się)
Pobierz ravau - #komputery #siecikomputerowe #kiciochpyta

Miruny, co się mogło stać? Mam P...
źródło: comment_TAeBPu3s0yLJXxr6EaBzniKBc5rYqCkd.jpg
  • 43
@emitar: Jeść będę teraz obiad i do pracy... więc dziękuję za propozycje, odezwę się jak coś do Ciebie jutro, bo stwierdziłem, że podjadę przed południem do swojego dostawcy neta, zapytam co oni o tym myślą, jak będą mieli to pożyczę sieciówkę 1gbs i sprawdzę na niej. Bo w mojej opini softwarowo chyba wszystko jest ok, tym bardziej ze nic nie robiłem @ PC i z dnia na dzień przestało działać /przełączyło
Pobierz ravau - @emitar: Jeść będę teraz obiad i do pracy... więc dziękuję za propozycje, ode...
źródło: comment_6s1QqzbyRjwXzOLCkz8f4p0UPoNLXcJG.jpg
@ravau: przyczynę problemu już znamy. karta sieciowa łączy się z routerem na 100 mbit. W związku z czym nie ma możliwości, żeby cokolwiek po tej karcie chodziło więcej niż 100 mbit. Trzeba sprawdzić czy to nie kwestia ustawień samej karty czy padła czy może na routerze coś jest ustawione.