Wpis z mikrobloga

O HUI. Śledziłem tę całą aferę z niepojawieniem się Anity Włodarczyk na Memoriale Kamili Skolimowskiej. Teraz widząc to zdjęcie wcale się jej nie dziwię, że postąpiła tak jak postąpiła. Bukowiecki pokazał jakim jest bucem. Niech mi ktoś powie, że ten napis umiejscowiony został akurat w tym miejscu przypadkowo - śmiech na sali. Tak, dobrze myślicie, za napisem jest postać Anity Włodarczyk. Niby jest na plakacie, no ale jednak nie do końca. Pytanie tylko czemu to miało służyć? Czy w polskim sporcie nie może być normalnie? Żenada. #sport #lekkoatletyka #wlodarczyk #bukowiecki #afera #logikaniebieskichpaskow
wbutachorangutan - O HUI. Śledziłem tę całą aferę z niepojawieniem się Anity Włodarcz...

źródło: comment_ehJX5L1dgzbWdUOnfHKJCQgAR9dhU09K.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Tak, dobrze myślicie, za napisem jest postać Anity Włodarczyk.


@wbutachorangutan: Ale ten Bukowiecki to jeden z organizatorów tego memoriału? Nobo jak jeden z uczestników no to nie rozumiem czemu odwołała udział bo koleś jest bucem...
  • Odpowiedz
Postaw się na jej miejscu i sam sobie odpowiedz na to pytanie.


@wbutachorangutan: No na jej miejscu miałbym w dupie że jeden z uczestników to debil, w tych zawodach chyba chodziło o pamięć Kamili Skolimowskiej...
  • Odpowiedz
@wbutachorangutan: Bukowiecki to debil ale w żadnym stopniu to nie usprawiedliwnia zachowana Włodarczyk. Ona startuje aby oddać hołd koleżance i dla kibiców. Jeżeli ktoś w pracy mnie nie lubi to nie znaczny że mam z niej rezygnować, unoszać się fochem. Debili się ignoruje.
  • Odpowiedz
@wbutachorangutan: Ale co niby ma Bukowiecki do memoriału. Włodarczyk wypięła się na kibiców i pamięć Kamili bo jej się plakat nie spodobał. Co prawda organizatorzy mogli zrezygnować z Bukowieckiego, ale tego już nikt by nie pochwalił.
  • Odpowiedz