Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat kuchni z IKEA, BRW, Agata Meble (o nich czytałem ostatnie znalezisko( ͡° ͜ʖ ͡°)). Gdzie najlepsze jakościowo z tych sklepów?

  • 10
@qwed patrz na okucia, porownaj ceny zawiasów np blum, hettich z fgv. Bo plyty wszystkie takie same, placisz wlasnie za okucia + fornir, lakier itp
@qwed: Unikaj BRW i Agata kaszana straaaaszna w wykonaniu, IKEA jest w średniowysokiej półki ale jest droga, ma za to świetne rozwiązania z optymalizacją ilości miejsca. Ale najlepiej znaleźć dobrego stolarza zeby na wymiar zrobił
@qwed reszta jest skręcena na kofirmaty + kołki + klej, nic nowego tu nie wymyślą. Robotę robi montaż, szafki trzeba jedna do drugiej skrecic. Na kołki klej obowiazkowo, skoro to kuchnia to plecy szafek są w całości wiec ok, tylko dobrze przybic.
wybierz okucia i fronty i wtedy porównuj ceny.
jedna opinie mirka juz znasz, pora na reszte
@qwed nie można tak pisać bo np brw ma 3 rodzaje kuchni, tania, średnia i ma zamówienie, każda się czyms różni. we wczesniejszym mieszkaniu miałem ta tania, junona ona się chyba nazywa, no i wiadomo zwykle zawiasy, nie było cichego domyku, nie było silownikow itp.
@qwed: Zdecydowanie Atlas jest lepszy ale i co najmniej dwa razy droższy :) Mi zależało na konkretnych frontach, których w Ikea nie ma. Jeżeli chodzi o okucia to teraz mam Blumy i mechanizmy Peki, jak na razie wszystko działa płynnie. Za to w najbardziej używanej szufladzie z Ikea mechanizm padł po roku. Jeżeli szukasz w miarę taniej kuchni modułowej, to zdecydowanie Ikea jest najlepsza. Jak masz więcej gotówki to szukaj mebli
@qwed: odpusc BRW. Mam robione pod wymiar i są słabej jakości. Fronty poobijane po 2ch latach dość mocno, nie do końca dobrze spasowane wszystko... a sam montaż robili 9 miesięcy, bo ciągle się #!$%@? w zamówieniu. A to #!$%@? im sie kolory i przywiezli biale zamiast bezowo-bialych (i koles mowi PAAANIE KTOS SIE POMYLIŁ, DAŁ BIAŁE JEDNE, PRZYJEDZIE SIE I WYMIWENIMY TE JEDNE, a ja mu spokojnie NO TUTAJ SIE WLASNIE