Wpis z mikrobloga

Wczoraj na babskim spotkaniu oglądałam zdruzgotana znajomą...
Po całkiem obiecujacym bujaniu się z miłym kolega, w sumie kilka miesięcy więc już związek - przypadkiem zobaczyła jak wyglądała jego wieloletnia ex...

Zalamalam się bo podobieństwo uderzające, dla niego sciela włosy co już zupełnie upodobnilo ja do byłej.

Stwierdziła że zrywa.
Takiej akcji jeszcze nie słyszałam.

Tak się zastanawiam czy to kwestia że nadal kocha ex czy po prostu ma wzor laski w głowie i tylko takie szuka...

Ludzkie dramaty.

#tinder
  • 44
bo nie chce całe życie zastanawiać się o kim myśli jak ja bzyka...


@Sikorka2017: I jak was można potem traktować poważnie, kobiety? XD

Szukanie podobnych dziewczyn ma sens. przynajmniej Twoja "sprytna" koleżanka nie mogłaby mu wymyślać debilnych powodów do kłótni - "a twoja była miała większy tyłek/dłuższe nogi/ciemniejsze włosy, pewnie podobała ci się bardziej HURRR DURRR JESTĘ KOBIETĘ I CZASEM TRACĘ KONTROLĘ" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sikorka2017:

Różnie może być. Ze mna jest na przykład tak, że od rozstania (z być może miłością życia), kolejne 2 moje partnerki w ogóle jej nie przypominały.
@FrankUnderwood no #!$%@? ja na tinderze też swipowalem laski podobne do ex bo nóż widelec znajdą taka tylko z lepszym mózgiem a jak się przyzwyczaiłem to spoko. Tylko że różowe myślą że każda jest płatkiem śniegu unikalna i najpiękniejsza XD i Nie rozumiem co sytuacja op ma zmieniać w ich związku skoro są to 2 różne osoby, chyba że ta tępa dziada myśli że tylko wygląd się liczy xD