Wpis z mikrobloga

W sobotę śmigam na kawalerski i mam do Was pytanie jakie znacie fajne zabawy na tą okazję? Wiadomo, że koks, dziwki, lasery to standard. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi o mi o to bieganie po rynku starego miasta i wykonywanie jakiś zadań.
Prośba też do ludzi z Lublina o polecenie jakiegoś fajnego klubu miejscówki na wieczór jak już będziemy po gokartach i meczu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kawalerski #lublin #grybezpradu
  • 4
@kupczyk: Widzę, że kolega z tych co ogarniają kreskówki bez telewizora #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jednak aż tak grubo nie chcę iść. Mam tu na myśli dropsy, wiadomo, że alko będzie ale jakieś zabawy co sprowokują dobrą akcję.
@Dorth: Taaa to może czapeczki z cipką, kolorowe kotyliony z cyckami i szokujące pytania o pierwszą miesiączkę?

No wybacz ale męski wieczór kawalerski... zaznaczam męski... to nie latanie po barach i wykonywanie zadań na karteczkach o tym jaki jest ulubiony kolor narzeczonej czy znajdź 3 dziewczyny z czerwoną bluzką i wyciągnij od niej numer telefonu. faceci tak jak mówisz, gokarty, bar, dyskoteka co najwyżej... ale już bez zadań. Siądźcie gdzieś, zabawcie