Wpis z mikrobloga

@mrok162: Ranisz mnie. A ty jaką karę takiemu sebkowi byś wymierzył? Tabliczkę mnożenia? Ew. praca w jakimś kamieniołomie. Bo w więzieniu to on będzie się czuł jak w disneylandzie.
  • Odpowiedz
@fan_comy: Moja ciotka do dzisiaj na przyjęciach chwali się jak to po znajomości nie załatwiała tony cementu i innych rzeczy, które w niewyjaśnionych okolicznościach znikały by pojawić się na terenie wojskowym co by jej mąż mógł przepustkę wziąć. Niby po którejś dostawie, szły już konkretne zamówienia, że brakuje tego i tego i ciotka jako, że miała chody to załatwiała... Z drugiej strony wujek który co chwila był na przepustce rozprawia jak
  • Odpowiedz
@heterodewiant44 komuna zrobiła ludziom #!$%@? w głowach. Niestety skutki tego odczuwamy bolesnie dzisiaj bo tłuki głosują na PiS z tęsknoty za dawnymi czasami i rozdawnictwem pieniędzy. To się chyba nigdy nie skończy bo już rośnie nam nowe pokolenie Sebkow i Karyn.
  • Odpowiedz
@PawelW124: Nie prawda, po prostu mieszkasz w normalnym mieście/dzielnicy xD Jak się u siebie na studiach przeprowadziłem to na parterze mam rodzinkę patologiczną gdzie nie stać ich nawet na żarówki, drzwi non stop otwarte na oścież i wali jak by tam ktoś umarł. Ale fakt, sebki zaradniejsze są.
  • Odpowiedz
@WilczurZnahor 800 zł miesięcznie to 40 tys. w skali 5-letniego toku studiów. Wg NBP to jest suma oszczędności przecietnego Kowalskiego w 2017 r. Pecunia non olet.

Winny takiego stanu rzeczy jest system, chłopak, którego opisujesz tylko dziala w jego ramach.
  • Odpowiedz
wszyscy się chwalą, że kradli w komunie więc nic dziwnego, że w Polsce jest jak jest xD może za dwa pokolenia będzie normalność


@fan_comy: nie będzie, namnoży się nam patoli z roszczeniową postawą "dej" po wychowaniu z 500+ i innych socjali.
  • Odpowiedz
@WilczurZnahor To jest wszędzie, u nas w mieście typ wykształcony, były wiceburmistrz, rodzina na poziomie, wszyscy po studiach na dobrych uczelniach, drogie auta a dzieciom po znajomości stypendia pozałatwiał.
  • Odpowiedz
Tak jest do dzisiaj, kraj złodziei. Kupiłem sobie niedawno nowy kubek termiczny do pracy, wczoraj miałem wziąć go w trasę, nie wziąłem bo ktoś go zabrał xD giną nawet firmowe długopisy, kawa i cukier :(
  • Odpowiedz