Wpis z mikrobloga

@fan_comy: Święta prawda,wystarczy parę lat i przyzwyczajasz się że np:klucze leżą w konkretnym miejscu w twoim domu.Tu po 60 latach komuny,kombinowania jak przeżyć i wychowywania w tym następnych pokoleń trzeba dużo czasu aż ta "moda" przeminie.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Pamiętam jak byłem mały to dużo lubiłem rysować i mama nie chciała mi co chwile kupować bloków rysunkowych tylko mówiła, że ciocia "załatwi" kartki z pracy. Dopiero po paru latach zrozumiałem co to znaczy xD
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Ohui to jest tak prawdziwe xD
Byłem raz w jednym z oddziałów firmy zgrywać dane, akurat tak się złożyło że na recepcji w jednym z budynków na nocną zmianę przychodził ochroniarz, czyli właśnie taki typowy starszy pan na emeryturze.
Sam w sobie był miły (nawet poczęstował mnie zupką chińską, którą najbardziej lubi xD), ale co on się naopowiadał, jak jeździł po Polsce i jakie wały ze znajomymi robił, m.in. na
  • Odpowiedz
@WilczurZnahor i to mnie bawi w wykopkach, jak pracodawca optymalizuje to ok, jak zatrudnia na czarno to pełne zrozumienie bo hurr durr podatki wysokie i pracownik nieoplacalny, ale jak coś sobie optymalizuje nie przedsiębiorca to złodziej i nosacz
  • Odpowiedz
Przecież w Polsce to daje obowiązuje, tylko przeniosło się głównie do internetu.


@judomka: Panie, akurat torrenty to raczej nie tylko tu się dobrze mają :P
Inna sprawa, że żaden kraj nie miał tak robionej sieczki z mózgu, jak te których dotknął wirus CCCP - i to pokutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jajo_pandzianka: ale ty to do mnie? Ja rozumiem, że ojciec rzrczonego sobie optymalizuje, żeby nie płacić podatków, ale uważam że jego syn powinien mieć godność i nie zgłaszać się po stypendium socjalne. Zabiera kasę komuś kto być może jej potrzebuje, bo przez optymalizację nie wykazuje dochodu. Rozumiem, jakby był biedny to chciałby na czarno pracować, żeby nie stracić stypendium które na studiach będzie mu potrzebne, ale koleś ma full kasy..
  • Odpowiedz