Wpis z mikrobloga

@Joker1990: Widzę, że odpowiedź typowa dla przedstawiciela ameb umysłowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spokojnie, nie martw się, debile bez mózgu też jakoś żyją,więc nie masz się czym przejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joker1990: Jesteś tak żałosny w swoim ograniczonym myśleniu, że kończę temat. Z debilem i ćwierćmózgiem nigdy nie wygrasz, także żyj sobie dalej w swoim wirtualnym świecie :) Pamiętaj tylko, żeby się nie rozmnażać, bo więcej ameb umysłowych nie potrzeba w naszym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) nara dzbanie :>
@Joker1990: obym ciebie nigdy nie spotkał, bo wtedy zapiecze cie, ale od kopa na twoje niewychowane dupsko, a potem od gonga na twój niewyedukowany i paskudny ryj :> jeszcze chcesz coś dodać amebo umysłowa? czy może szykujesz się na jutrzejszą poranną zmianę w fabryce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kungen: haha kolejny fajter z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam ziomaczku 15 lat tak jak ty zeby spinac sie w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam nadzieje ze kiedys mnie jednak spotkasz i #!$%@? zrobisz popatrzysz jedynie ze swojej zapryszczonej mordy i pomyslisz #!$%@? chcailbym byc taki jak on :) tym czasem lece na druga zmiane do fabryki