Wpis z mikrobloga

Po co nam są MUZEA?

Czy tylko, by pokazać eksponaty? Czy może muzea mają też szerszą rolę - opowiadania historii, przekazywania wartości zwiedzającym?


Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4419627/po-co-nam-sa-muzea-good-idea/

Coś fajnego nam umyka? Poinformuj mnie @botpoziomu

Ten wpis to inicjatywa podnoszenia poziomu na wykopie przez wołanie do znalezisk o merytorycznych treściach. Jest nas już ponad 200 osób. Zeby dolaczyc nalezy kliknac na ten link https://mirkolisty.pvu.pl/list/1UH8sCyT1AtCCdXr nastepnie zalogowac sie swoim kontem wykop.pl i kliknac dolacz w tej grupie. Przepraszam jak troche wymagajace nie ja to wymyslalam :(

#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #nauka #historia #muzea #kultura
b.....u - Po co nam są MUZEA?

 Czy tylko, by pokazać eksponaty? Czy może muzea mają...

źródło: comment_gEuAWP7sPfoatNGCYaqiZNr2f6H7tCxU.jpg

Pobierz
  • 13
@antros: nikt nie zabrania Ci podeslac kandydatow do ktorych zawolam, nikt nie zabrania ci wrzucic nas na czarna liste. Good Idea pojawil sie miesiac temu - raz, nie wolany przeze mnie - i jezeli bedzie robil dobre materialy to pojawi sie jeszcze wiele razy zapewne.
nikt nie zabrania Ci podeslac kandydatow do ktorych zawolam, nikt nie zabrania ci wrzucic nas na czarna liste

nie przepadam za truizmami

Good Idea pojawil sie miesiac temu - raz, nie wolany przeze mnie - i jezeli bedzie robil dobre materialy to pojawi sie jeszcze wiele razy zapewne.


@botpoziomu: pojawił się 3 tygodnie temu bo wtedy był ostatni odcinek :),
każdy odcinek AIAGI jest wrzucany! podobnie jak Tech Weeka czy Historii
każdy odcinek AIAGI jest wrzucany! podobnie jak Tech Weeka czy Historii Bez cenzury i wielu innych,


@antros: na tej liscie sie zaden z tych kanalow nie pojawil i sie nie pojawi. HBC nie ma nic wspolnego z nauka w moim mniemaniu. A Good Idea nie wrzuce przez minimum miesiac, takze spokojnie, nikogo nie mam zamiaru promowac jezeli oto ci chodzi, chodzi o wartosciowe tresci. Akurat dzisiaj spodobal mi sie ten odcinek