Wpis z mikrobloga

Lekkie #oswiadczenie lub #oswiadczeniezdupy z mojej strony. Jak kto woli.
Jak ja #!$%@? nienawidze tych dzbanów, idiotów, ciołów i matołów na swoich pierdzących skuterkach.

I nie mam tu na myśli tych normalnych skuterów czy innych wynalazków co grzecznie i cicho jeżdżą przez miasto.

Ja mam na myśli tych oszołomów intelektualnych, którzy podmieniają tłumik na puszkę z gwoździem niczym Sebixy w swoich syfikach. Jedzie taki ledwo 40 km/h i pierdzi jakby miał orkiestrę dętą w dupie. Nie dość, że jedzie głośno, to do tego jak ostatni wioskowy świniopas stara się jechać slalomem między samochodami. O ile jeszcze dostawców jedzenia rozumiem, to takiego zwykłego Matiego na swojej super pięćdziesiątce wysłałbym na zsyłkę do kamieniołomu.
Dlaczego stara się robić slalom między samochodami? Bo #!$%@? nie ma tyle mocy w swojej pierdziawce aby nawet ruszyć dynamicznie... z górki.
Jedzie taka #patologiazewsi / #patologiazmiasta (obie grupy mają swoich dumnych reprezentantów) i myśli, że jak ma skuter to jest zajebisty.
Nie! Jesteś wsiurem, prostakiem, nie szanujesz innych a Twoje miejsce to chlew obsrany gównem. Czyli tam skąd przyjechałeś.

AAAAAAAAAAAAaaaaaaaa!!!!!! (°°

Zdjęcie podglądowe.

##!$%@? #gownowpis #skutery #skuter
4.....r - Lekkie #oswiadczenie lub #oswiadczeniezdupy z mojej strony. Jak kto woli.
...

źródło: comment_MR8SL8LPYj28TDghcbygPoFEjew7t8QY.jpg

Pobierz
  • 4