Wpis z mikrobloga

Mój znajomy jest bliskim znajomym jednego z piłkarzy będących na mundialu, stąd znam parę akcji jakie się w tej kadrze #!$%@?ły.

I coraz bardziej mnie #!$%@? to zaprzedanie i hipokryzja polskiego dziennikarstwa sportowego. Te wszystkie Borki, Kołtonie i Stanowskie muszą wiedzieć o wiele więcej niż ja a siedzą cicho bo Boniek ich ma w garści. Wielcy, niezależni dziennikarze.

#mundial #reprezentacja #pilkanozna #mecz
  • 17
@Partyzant91: spadło z rowerka, co tam było ciekawego i co się dowiedziałeś? Może być na PW. Dziennikarze to wiadomo, że ekhmm ku@%#, ale niestety znak czasów i jak ktoś podpadnie, to potem już nie będzie wywiadzików i innych profitów. Kółko wzajemnej adoracji nie będzie brnąć w gówno, bo jest fajnie jak jest, a ktoś nowy nie zaryzykuje, bo jednak chce pracować jako dziennikarz, a kto będzie trzymał w redakcji gościa, z
@Jangcy
Napisałem dwa duże post z ponad 500 plusami, ale usunąłem, bo mirki wylali szambo na mnie, że zmyślam a jak janekx89 na twitterze potwierdził do mirki zaczęły donosić piłkarzom by mi wytoczyli proces o zniesławienie. Pzpn jest strasznie czuły na punkcie wizerunkowym i wolałem nie ryzykować.

Niw dziwię się już dziennikarzom sportowym, że nabrali wody w usta. Ryzykować ostracyzm w środowisku piłkarskim, gdy i tak większo#ć plebsu nie uwierzy?