Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: Bo ja wiem? Kobiety dalej tworza spine w tym temacie. Glownie jezeli chodzi o ubior mezczyzn. Same nosza latem grube rajty i sandaly, ale pusc faceta w skarpetkach i sandalach albo latem w adidasach i np szarych a nie bialych skarpetkach to robi sie imba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iskaryota ja całe życie chodzę w różnych skarpetkach, nie mógłbym mieć bardziej tego w dupie niż mam. Przejmować się czyjąś opinią? Daj spokój, nie szkoda Ci czasu?
@Asterling: Nigdy nie jest tak, że zmienia się dziesięciolecie i ktoś ogromnymi nożycami ucina to co było dominujące w poprzedniej dekadzie, albo będzie na topie w kolejnej. Zawsze się to wszystko przenika. Wiadomo, inaczej było w 2002, a inaczej w 2009. Inaczej na Podlasiu, inaczej w Warszawie, a jeszcze inaczej w Berlinie. Z moich obserwacji wynika jednak, że ogólnie ludzie w Polsce nabrali trochę świadomości, dorobili się też trochę kasy i
@Iskaryota: > a wykopki dalej się spinają o czyjś ubiór :)

Przeraża mnie to jak ludzie łatwo wpadają ze skrajności w skrajność. Kiedyś trzeba było być jak wszyscy, jeśli należałeś do subkultury (które też miała konkretną stylistykę, poza którą się nie wychodziło) byłeś już tym dziwnym.
Teraz przesadzacie w drugą stronę. Nie wolno pomyśleć, że coś ci się nie podoba, a już tym bardziej powiedzieć tego na głos. Zaraz pojawią się