Wpis z mikrobloga

Nasza piłka nożna krajowa to syf kiła i mogila.

Liga, niczym nie różni się ekstraklasa od okręgówki. Serio. Wyjeżdżając z meczu w tamtym sezonie nieciecza-legia byłem zszokowany, że tak wielu piłkarzy w EKSTRAKLASIE ma aż takie problemy techniczne. Zagrania w aut, przyjęcia na 3 metry. Ogólna kopanina.. żenada jakaś.

Oglądasz w tv ekstraklasę, potem przerzucasz się na la ligę, czy serie a, PL, to #!$%@? jakby inna dyscyplina sportu. Ja #!$%@?.

Do nie dawna myślałem, że chociaż reprezentacja coś pokazuje, ale mundial zweryfikował mój pogląd. Dalej obsrana gównem polska piłka kopana.

I to najlepsze, że zarabiają grube miliony piłkarzyki z całej ligi, podczas gdy zwycięzca ligi mistrzów w piłce ręcznej z 2016 i jeden z czołowych klubów w Europie... Vive Kielce ma problemy finansowe i trener oddaje 25% swojego dochodu na cele klubu bo nie ma hajsu..

Ja jebe

#oswiadczenie #pilkanozna #pilkareczna
  • 10
@wiktorek_pl może przez to, że występują w pucharach okręgowych a nie krajowych?

To był skrót myślowy i chciałem dobitniej zaznaczyć to, że wyszkolenie techniczne w ekstraklasie jest na żenującym poziomie w porównaniu do innych lig zagranicznych. Przychodzi Carlitos, który wcześniej nigdzie nic nie osiągnął (chyba, że się mylę) i chłop z 3 ligi hiszpanskiej jest bogiem techniki w naszej lidze..

Radovic, który jest słynny z dryblingów na "wiejski zamach"..
może przez to, że występują w pucharach okręgowych a nie krajowych?


@opalony: Ale zwycięzcy tych pucharów wchodzą do pucharu krajowego.

Radovic, który jest słynny z dryblingów na "wiejski zamach"..


@opalony: Na ten wiejski zamach dawali się nabierać także obrońcy Realu Madryt.
@wiktorek_pl: Zawodnicy Błękitnych Stargard fantastycznie zaprezentowali się w pierwszym meczu półfinału Pucharu Polski przeciwko Lechowi Poznań. Gospodarze całkowicie zasłużenie wygrali 3:1 i są bardzo bliscy awansu do finału Pucharu Polski.

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/sport/pilka-nozna/art/4985356,blekitni-stargard-lech-poznan-31-to-nie-zart-primaaprilisowy-wygralismy-z-wicemistrzem-polski-zdjecia,id,t.html

W drugim meczu sędziowie musieli się napracować.