Wpis z mikrobloga

@Liik: Xenoblade 2 potencjalnie znajdziesz w niższej cenie, ma historię spajającą całą grę, fajne postacie, konwencjonalnie ładniejszą grafikę, powinno wystarczyć na dłużej i rozszerzenie wychodzi pod koniec września.
Octopath jest listem miłosnym do starych JRPGów z bardzo luźną fabułą, stosunkowo prostym, ale sprawdzonym systemem walki i specyficzną, ale czarującą grafiką. Cała gra znajduje się na kartridżu i nie będzie żadnych DLC, ani nic z tych rzeczy.
W sumie musiałbyś powiedzieć jaki
@Liik: Damn... wciąż pod tym tagiem czytam, jakie to te obie gdy nie są zajebiste... A ja po prostu nie trawię JRPG.
I nie wiem teraz, czy tracę dużo, czy po prostu wydałbym pieniądze w błoto. Jedyny erpeg jaki od lat ograłem, to Zelda, ale ona jest poza jakimikolwiek granicami. Najlepsza gra mojego życia. Ale te japońskie erpegi... No nie umiem się do tego przekonać. Plus szukam na pstryka czegoś na
@Agnaktor: Oprawa anime akurat mi nie przeszkadza . Odnośnie octopath interesuje mnie czy jest jakaś interakcja między bohaterami, czy jest to zrobione na zasadzie jedna główna postać a reszta bez komentarza podąża .
@Liik: Głównych postaci masz osiem, więc tak jakby żadnej i wygląda na to, że w kolejnych rozdziałach ich historii (2 i dalej) jest jakaś minimalna interakcja i nawet bonusowe scenki, ale jest to zupełne przeciwieństwo Xenoblade 2 pod tym względem.

@epi dobrze prawi, najlepiej obie, bo to świetne gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)