Wpis z mikrobloga

Mireczki ktoś mi pomoże ? Mam problem z komputerem a właściwie z Windows 7 .Komputer jest tylko używany do celów malutkiej firmy,program magazynowy .Program jak i Windows legalny .Nic na niego nie ściągam,praktycznie żadnych programów itd . Do sedna,problem jest taki że na dysku C ( system ) od jakiegoś czasu znika miejsce na dysku,obecnie zostało mi na dziś 51,6 MB z 49,9 GB po dzisiejszej aktualizacji Windowsa ,przed aktualizacją miałem jakieś 260 MB a kilka dni temu ponad 500 MB .Maleje to od dłuższego czasu,ale teraz doszło już do takiego stanu że mam obawy że za chwile będzie brak miejsca i zaczną się jakieś problemy .Dysk D mam praktycznie kilka % zajętego miejsca .Ktoś podpowie jak w prosty sposób z tym sobie poradzić,nie jestem fachowcem w komputerach ataki stan nie jest chyba normalny .Z góry bardzo dziękuje .
#windows #windows7 #windows10 #komputery
  • 24
  • Odpowiedz
@handballer: Ok,właśnie zakończył i odpalił normalnie .Wygląda że jest ok,i miejsce się zrobiło też .Teraz mam 18 GB wolnego . Dzięki wszystkim . U mnie jakiś czas temu coś było nie chalo,coś nie trybiło i czasami wyłączyłem go z palca ale to było na W7 i nic się nie stało,to nie jest to badziewie co W10 ,w nowym laptopie po miesiącu system od nowa robiłem .
  • Odpowiedz