Wpis z mikrobloga

@Zielonka696969:

facet i laska z nadwagą

"akt desperacji"

Za każdym #!$%@? razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyście wykopki doszły do wniosku, że można się zakochać w drugiej osobie nie patrząc na to, czy dziewczyna jest wystarczająco wąska w pasie, to może mniej postów na tagu #przegryw by się pojawiało.

  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie jakby zamiast tego typa był facet 160cm, brzydki i spasiony, a obok niego laska 10/10


@kameleon321: znam taką parę osobiście( ) Tylko no, wzrost to on ma tak ok 180 ale z mordy 2/10 plus duża nadwagą, a ona mocne 7/10
  • Odpowiedz
@Eyan: Czasami to mi się wydaje że wy wcale z tych piwnic nie wychodzicie,skoro uważacie że tylko chady 10/10 znajdują różowe paski i na odwrót xD

zawsze serce boli jak zadbany facet bierze wieloryba w akcie desperacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zielonka696969: czyli w żadne uczucia nie wierzysz? XD Na szczęście każdy ma inny gust, widzisz jednemu się podoba szczupła 7/10 a drugiemu i taka zwykła
  • Odpowiedz
@kameleon321: Nie wiem. Ja mam 163 cm i obecnego różowego od 3 lat. Jeszcze gorzej, bo 7 cm niższy od wybranki. Mam też nadwagę, a morda przeciętna. Dziewczyna 20kg lżejsza ode mnie, 6 lat młodsza. Mam 29. Auta też nie mam. Za to nie jestem zjebem. Tyle wystarczy :D
  • Odpowiedz