Wpis z mikrobloga

@kameleon321:

Wyobraźcie sobie jakby zamiast tego typa był facet 160cm, brzydki i spasiony, a obok niego laska 10/10

Byłbym wtedy gotów założyć się o cały swoj dorobek,że typ jest bogaty. No ewentualnie,że się tylko PRZYJAŹNIĄ xD
  • Odpowiedz
@mojwa: No za dużo to nie zmienia xD Widocznie obracam się w środowisku modelek bo wszystkie dziewczyny jakie znam, uważają że po przekroczeniu granicy 60 kg, "najwyższy czas wziąć się za siebie" ( _)
  • Odpowiedz
@mojwa: Oho "pełne kształty" typowe deprecjonowanie szczupłych i zgrabnych dziewczyn. Z nadwagą nie jest się z automatu fajniejszym, dowcipniejszym i mądrzejszym o czym usilnie próbują przekonywać takie osoby. Zresztą Adele też się dobrze czuła ze swoimi kształtami... dopóki nie schudła o czym z resztą sama powiedziała.
  • Odpowiedz
@mojwa: Przeciwieństwo do pełny - niepełny, pusty, wybrakowany. Był niedawno taki post, gdzie jako "prawdziwa kobieta" została określona kobieta z nadwagą bo w umyśle autorki tego posta ładną figurę mają tylko nastolatki - czytaj dzieci. Niech każdy żyje jak chce, oczywiście tylko nie wmawiaj mi że jak facet poznaję fajną 55 kg babeczkę ona potem dobija do 80 kg, to on nagle stał się zwolennikiem "pełnych kształtów".
  • Odpowiedz