Wpis z mikrobloga

Finał mojego problemu który opisywałam w tym wpisie
Dermatolog stwierdziła ostrą pokrzywkę, oprócz leków które przepisali mi inni lekarze nie dodała nic nowego. Dziś i jutro dieta bogata w biały chleb i wodę, w kolejne 10 dni dieta aspirynowa, bąble powinny za kilka dni zniknąć (zresztą już jest lepiej w porównaniu do poranka).

Dzięki wszystkim za rady, dobre słowo i życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam z poprzedniego wpisu, może jesteście zainteresowani:
@Peupelele @EnderWiggin @xleph @veado @Kravh @panczaber @MolestaEwnement @samjesteszajety @AlfaMenel @Shishu @rabarbarowyStraznik @veado @nairoht @Antoni_Kosiba @wicieyy @Katydid

#czujedobrzeczlowiek i chyba #wygryw
taguje też #pytanie i #pytaniedoeksperta #pomocy #zdrowie #lekarz bo tam się naradzałam
  • 8
@wicieyy: na oddziale zakaźnym miałam badania, które nie wykryły żadnych problemów którymi oni się zajmują - to to można i w domu wyleczyć, chociaż lekarka chciała mnie kłaść do szpitala, ale odmówiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kravh mam za wczoraj i dziś ( )
Dzisiaj już wygląda to na tyle dobrze, że na zdjęciu z komórki nic nie widać, ale ja widzę jeszcze lekkoróżowe resztki wczorajszego koszmaru.
Trzeba potrzymać dietkę żeby nie wróciło mi zaraz przed ślubem, ale jest to poświęcenie którego jestem gotów #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)