Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: ja tam na nim programuje, barwy fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a takze fenomenalne boczne ramki, 0,6mm jak pamiętam
kupie drugiego jak kupie karte graficzną bo mój leciwy x220 mógłby nie uciągnąć dwóch monitorów fullhd
u2414h


@some_dev: xDD

monitor dla grafika, szeroki gamut porównywać do monirtora do gier xD. Ogólnie nie zrozum mnie źle - dell nie ejst zły i o dobre monitory, ale ten monit co na zdjęciu to ok. 4.5K xD

Inna sprawa, że najbardziej byłem zadowolony z Samsunga na MVA, szkoda, że już tego nie produkują w dobrych wielkościach, bez krzywizn :/ - ogólnie Samsung mniej lub bardizej odpuścił monitory.

Ogólnie teraz mam
@smutny_przerebel: może - ale ja nie robię grafiki xD - internet/gry/filmy - ogólnie zabawa. Nie lubię też szerokiego gamutu, specjalnego szukałem wąskiego i takiego mam :).

Co do NEC'ów nie jestem ekspertem, ale ogólnie dobre monitory, choć Eizo to Eizo - ale NEC cena/jakość nie ma konkurencji, choć ponoć duży rozrzut jakościowy.
NEC


@smutny_przerebel:

Poprawili coś z tymi NECami? ;)
Za każdym razem jak kupowałem monitor do zastosowań "semidemiproffessionall" to kupowałem NECa aby po chwili odesłać go na kopach tam skąd przyjechał. Może to tylko pech ale dwa razy trafiłem na egzemplarze usiane najróżniejszymi rodzajami bapixeli a raz na egzemplarz z takim fioletowym glowem przy niewielkich nawet kątach, że nie musiałem światła w pokoju włączać w nocy.
Zostałem przy Dellu u2713h, który służył