Wpis z mikrobloga

Dpd to gówno. Kurier bezczelnie kłamie że przesyłkę kazalem zwrócić xD wczoraj na niego czekałem i dzwoniłem 0 kontaktu. Dziś widzę że przesyłka wraca do nadawcy. Te wybrane godziny dostarczenia to pic na wodę. Raz dałem aby była okolo 18 to kurier przyniósł o 12. Innym dniu miał dostarczyć przed 13 to przyniósł o 17. Nadodatek zostawiają paczki np w aptece lub sklepie bez uzgodnienia . Odradzam DPD #szczecin
  • 12
@ziobro2: żadnego problemu z DPD nie miałem, jak pokazało na apce, że paczka była dostarczana pod adres ale nie odebrana, go cyk telefon do kuriera i złapałem go dwa bloki dalej. Żadnego problemu. Wczesniej też nic a nic.. niestety kurier kurierowi nie równy
@ziobro2: Pamiętam jak mieli mi przesyłkę dostarczyć i rano otrzymałem telefon że gościu będzie o 12 mimo że zaznaczyłem żeby po 14 dostarczyli bo nikogo w domu u mnie nie będzie. Tłumaczę mu przez telefon żeby był po 14 a ten do mnie z tekstem "Panie, ja chcę mieć wolny wieczór, jeżeli Panu nie pasuje to zostawię w jakimś punkcie". #!$%@?, rozumiem że chciałby wolny wieczór, ale z drugiej strony to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziobro2: dzisiaj mi powiedzial ze 2 osobne budynki maja taki sam numer domu (38/39, z ukosnikiem w srodku!) Nie trafilo do niego tlumaczenie ze na budynkach sa inne numery.
@ziobro2: Śmiechłem rano z Twojego wpisu, a przed chwilą stoczyłem batalię z DPD niczym bitwa pod Cedynią, bo 4 kanały informacyjne: czat, infolinia, tracking i przekierowanie paczki - cztery różne historie tego co się dzieje z moją paczką O.o
@ziobro2: Co do DPD to tez mam niezbyt miłe wspomnienia z jednym kurierem, który wrzucił mi paczkę przez okno...do sąsiada... Choć i Inpost nie lepszy, zamawiałem przesyłkę na adres, jest napisane jak byk,że dostarczą pod wskazany przeze mnie adres, po czym będąc cały czas w domu, dostaje wiadomość,że paczka jest do odebrania pod innym adresem :D