Wpis z mikrobloga

@tchaikovsky: @Radud96: Nie wszyscy ale o kilku takich przykładach słyszałem. Prawda jest taka: Jak ktoś się przyłoży i będzie pracował (na serio) to się wszędzie czegoś nauczy. I to mu wystarczy. Ale na serio trzeba się przyłożyć... Studia polegają na tym, że sam się musisz uczyć. Nauczyciel pokaże Ci kilka rzeczy i tyle. Ale to od Ciebie zależy ile się nauczysz.
@tchaikovsky: Nie no... czasem uda się im Ciebie do czegoś zmusić. Ale to prawda. Więcej musisz sam zrobić z własnej inicjatywy.

@Radud96: Tak dla sprawiedliwości muszę dodać, że znam też osobę która skończyła infę na uniwersytecie, popracowała kilka lat w Białymstoku i przeniosła się do trójmiasta. Koleś na życie nie narzeka.

Tak więc podstawowa sprawa: nie traktujcie studiów jak jednych wielkich wakacji lub przedłużenia ogólniaka. Do roboty!
@tchaikovsky: Z tym to się liczę. Ale ja rozważam elektrotechnika pb a infoematyke uw. xD I jakoś widzi mi się bardziej infa i tam papiery przeniosę. Chyba nie powinno być problemu z zabraniem papierów? xD
@diwmaron: Wyniki rekrutacji były pózniej na UwB niż na pb. Dostałem się na pb i złożyłem już tam papiery, a teraz zobaczyłem, że dostałem się też na UwB. Wiec dopiero przede mną zabranie papierów itp
@Radud96: 1) ankieta osobowa (wydrukowana z systemu IRK),
2) poświadczona przez uczelnię (na podstawie przedłożonego oryginału) kopia świadectwa dojrzałości albo kopia świadectwa dojrzałości i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów w przypadku kandydata na studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie,
3) poświadczona przez uczelnię (na podstawie przedłożonego oryginału) kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość kandydata,
4) podanie o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej [kolorowe zdjęcie do ELS
@Radud96: drukujesz ankietę osobową która masz na stronie IRK
robisz kopie świadectwa skanerem
robisz kopie dowodu skanerem
drukujesz podanie o legitymacje które masz na stronie IRK
drukujesz deklarację językową którą masz na stronie IRK