Wpis z mikrobloga

@Variv: Mega. Nie mogę się doczekać. Wciąż mnie trochę boli to, że planety potrafią być do siebie bardzo podobne, ale może i na to przyjdzie czas i naprawią.
@Azzl: Niby w tym paczu poprawili trochę generacje terenu. W następnych pewnie tez będą poprawiać. Z tego co widzę, jest to mocno inna gra niż przy premierze (już wersja 1.38 sporo sie rozniła w stosunku do 1.0). Zdecydowanie No Mans Sky 1.5. A tak na dobrą sprawę wielu wydawców przy ilości zmiana w stosunku do wersji 1.0 mogłoby wydać tą wersje jako po prostu cześć drugą gry, zmienić tylko troche UI
@Variv: Trochę pograłem w aktualną wersję to już jest dobrze. Wreszcie jakieś misje i cel w grze się pojawił :) sam fakt budowania baz mnie specjalnie nie kręci, ale nie testowałem go za dużo.
Pewnie by chcieli wydać już drugą częśc,ale po tym co zrobili z pierwszą mało kto by to kupił. Muszą jakoś zmazać tą plamę. Właśnie takimi aktualizacjami.
@Azzl: Sean jeszcze przed premierą mówił, że NMS to projekt długofalowy i będzie wspierany i rozwijany latami. Więc raczej od początku nie mieli w planie cześć drugiej tylko ulepszanie.
@Biszkopcik: Co rozumiesz przez reset ? W sensie kasowanie zapisów gry ? Bo świat będzie tak czy owak przebudowany. - Już raz z resztą był. Kiedyś moja planeta gdzie mam baze była planetą lodową, teraz jest gorącą :P Ciekawe jaka będzie po NEXT.
@Variv bazy byly w wyznaczonych miejscach. Tsk zostawia te stare punkty? Jako okragle placki. Czasami to kurozialnie wygladalo jak sie taki spawnowal w dziwnym miejscu.

Mam nadzieje ze latwiej bedzie szukac rosbitych statkow