Wpis z mikrobloga

Szukałem czegoś takiego jak #rickandmorty i jestem mile zaskoczony Final Space ! Z każdym odcinkiem robi się coraz ciekawiej. Należy wspomnieć, że serial świetnie łączy 2D i 3D z dużą ilością szczegółów, że czasami robi wrażenie.
Epizody nie są długie, cały sezon trwa tylko około 3,5 godziny. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych seriali na netflix, z jakimi zetknąłem się w 2018 roku. Polecam każdemu komu spodobał się Rick and Morty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Endrius i jak wrażanie z pierwszego sezonu ;D?
#netflix #seriale #finalspace #fantastyka #trnoweseriale
tRNA - Szukałem czegoś takiego jak #rickandmorty i jestem mile zaskoczony Final Space...

źródło: comment_McraDdcV6kJ3zR0gkzgluYrNZplNMPUh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@tRNA:
Podoba mi się chociażby konsekwentnie zaplanowany i zrealizowany pomysł - od razu widać, że wszystko tu zaplanowano od początku do końca (te ostatnie minuty życia Garry'ego) i dopiero potem przeniesiono do produkcji. Oczywiście wszędzie pełno skojarzeń a to z gwiezdnymi wojnami, a to ze star trekiem, Odyseją Kosmiczną, Autostopem przez Galaktykę... Fani Rick&Morty (do których się zaliczam) będą zachwyceni dziwacznością bohaterów, ogólną rozpierduchą, rozmachem i pewnymi uniwersalnymi prawdami przypudrowanymi przez
  • Odpowiedz
@tRNA:
Tak sobie siedzę, siedzę i im dłużej myślę, tym bardziej rozrasta się baza tytułów z których czerpali twórcy i dlaczego tak a nie inaczej dane postaci się zachowywały. Np. HUE bazuje na HAL-u z odysei kosmicznej, więc siłą rzeczy musi być trochę dupkiem dla Garry'ego. No i polskie napisy to w wielu momentach złoto: np. lek na ból dupy xD
Endrius - @tRNA: 
Tak sobie siedzę, siedzę i im dłużej myślę, tym bardziej rozrasta ...

źródło: comment_nwe0cv6yb31hHuEL1qJOGh9qfOxXSxRs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Endrius: Tak te nawiązania są fajne, jutro zapuszczę sobie sezon jeszcze raz na spokojnie. Oglądałem po angielsku, ale włączę sobie napisy skoro takie teksty lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz