Wpis z mikrobloga

Witam moje drogie Mirki i Mirabelki (), od niedawna zaczęłam swoją przygodę z wykop.pl.
Widzę, jak niektórzy chwalą się swoimi pracami, więc... chcę upewnić się w tym, że moje pracę są brzydkie i słabe ( ).

Rysowane węglem, ołówkiem, grafitem i cienkopisami, a tematyka hiperrealizm/fotorealizm. Taguje Łódź z wiadomej przyczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

P.....z - Witam moje drogie Mirki i Mirabelki (。◕‿‿◕。), od niedawna zaczęłam swoją pr...

źródło: comment_DBSZIPw0votoPj3lrcghICfGtcLIDQUs.jpg

Pobierz
  • 24
@PsychopatycznyBrzytwiarz: Super! Tylko dwa małe tipy:
- perspektywa dołu wyszła super, dach już troszkę gorzej. Intensywność dachu i jego ostrość jest bardzo równomierna, dla osoby, która na oczy przed zgooglowaniem nie widziała tego budynku to dach może równie dobrze być pionowo sterczącym żaglem. Trochę nie czuć głębi, że jego "góra" jest bliżej obserwatora od "dołu"
- tak jak pisałem perspektywa jest bardzo dobra, ale dalsze plany powinny być jaśniejsze/mniej wyraźnie/rozmyte, ostrość
Na fotce ta konkretna praca dokończona w 100% powieszona na ścianie (ʘʘ). Tamte zdjęcie przedstawiało prawie skończoną pracę, ale sporo nad nią pracowałam by uzyskać jak najlepszy efekt.

@BosmanPociagowy: @miloMilowy: @dwie_plaze: @TX1683: @siick: @camelopardalis: @malinq: @Pablo1990: @wi3hu: @krzysztof-es-545: @m4ko: @Cedrik: @AnonimoweLwiatko: @skejwen: @Medico_della_Peste:
Dziękuję wam za miłe przyjęcie (ʘʘ)!
P.....z - Na fotce ta konkretna praca dokończona w 100% powieszona na ścianie (ʘ‿ʘ). ...

źródło: comment_qg6rX5ITqLiUwfJX9vO5j0GO1JpCnEJW.jpg

Pobierz