Wpis z mikrobloga

Od ostatniego wpisu z aktualizacją #chilizgobim minął ponad miesiąc, więc to zdecydowanie najwyższy czas, żeby pojawiło się coś nowego. Niestety w ostatnich tygodniach brak mi czasu nawet na wyjazdy na wieś, nie mówiąc już o robieniu wpisów. Korzystając z wolnego wieczoru postanowiłem jednak wrzucić trochę fotek. Wpis będzie pewnie bardzo długi, więc trzeba zaczynać. Mam nadzieję, że chociaż część osób dotrze do końca ;D

Dla wygody każde zdjęcie wraz z opisem będzie jako osobna odpowiedź.

EDIT: Wyszło bardzo, bardzo długo jak na moje wpisy, więc jeżeli ktoś chce przejrzeć do końca to niech weźmie coś do picia, bo trochę się zejdzie ;p

#chili #rosliny #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #uprawa #uprawiajzwykopem #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #domowyogrod
Pobierz
źródło: comment_7MdwO7EEsXHJarm4F4ULqIpfcdnWg2gE.jpg
  • 84
@gobi12: STAN NA 1 LIPCA

Robiąc przegląd mojej miniuprawy na przełomie czerwca i lipca miałem mieszane uczucia. Z jednej strony w porównaniu z poprzednim rokiem w tym samym czasie to rośliny były większe, ale biorąc pod uwagę, że w 2018 o wiele wcześniej trafiły do gruntu to już wcale tak fajnie się to nie prezentowało. Z innej strony to w tym roku spóźniłem się z wysiewem, rośliny były małe gdy lądowały
Pobierz
źródło: comment_dDlrP8vtr9YqwhfCOuXzVfam9EiERqhW.jpg