Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Różnica jest zasadnicza. Ja im nie zabraniam bycia w ciąży ani w jakikolwiek inny sposób nie próbuję na to wpływać. Przeciwnicy homoseksualizmu - owszem. Wypowiadam jedynie swoje zdanie, że dla mnie to fuj, nieestetyczne, i niczego w związku z tym nie wymagam.


@anonimek123456: Polecam zostawiać swoje zdanie dla siebie, zamiast pisac obrazliwe rzeczy publicznie. I uswiadomić sobie jedną rzecz (przy okazji OP też móglby)- inni ludzie nie istnieją po to, żeby
a jak ktos sie wypowie o p***ch ze to fuj i nieestetyczne to dostajesz triggera i w amoku szukasz odnosnika do zgloszenia posta


@Nivele: Nieprawda. Każdy ma prawo do swojego zdania i może być to dla nich nieestetyczne. Jednak jest różnica od określenia, że coś się komuś nie podoba, od hejtu i nawoływania do leczenia sugerując, jakoby osoby homoseksualne były psychiczne chore. Te drugie, moim zdaniem skandaliczne słowa, znajdują się
co średnio świadczy o twojej tolerancji.


@zs_lopez: Nigdzie nigdy nie napisałem, że jestem osobą tolerancyjną. Sam siebie bym tak nie określił. Byde żygoł, co nie znaczy, że apeluję o zakazanie takich zdjęć, albo kobiet w ciąży. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego (w przeciwieństwie do antyhomoseksualistów, którzy chcieli by ich palić na stosach).

Kobieta w ciąży obrzydza ale lgbt popiera


@KozussziJB: Ale co w tym skomplikowanego? Nie sprawia mi