Wpis z mikrobloga

Czy znajda sie chetne #rozowepaski z #bialystok ktore odwiedzilyby nasz butik odziezowy i podpowiedzialy co robimy nie tak? Razem z innym mireczkiem prowadzimy sklep z damskimi ciuszkami i w ostatnim miesiacu mocno spadly nam obroty. Przyda sie kazda pomoc, postaramy sie odwdzieczyc w bluzeczkach. Oczywiscie wszystkie #rozowypasek maja u nas rabacik, tak samo panowie co chca zrobic przyjemnosc swojej lepszej polowce. Sklep Hi! W CH Auchan produkcyjna (na przeciwko orsay).

#mirabelkopomusz #ubierajsiezwykopem #modadamska #podlasie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 107
@ernst_stavro_blofeld to ja z grubsza powiem może jak pierwsze wrażenie na podstawie zdjęcia z Waszego profilu na fb.

Na początek powiem, że ja bym nawet nie weszła do sklepu, bo:

- typowy no name, nie wiem nawet co to, więc nie kojarzę cen ani marek
- widać niewiele ciuchów, więc wybór może być mały w sensie wzorów czy rozmiarowki
- manekiny nieciekawie ubrane, nie widzę czy pod nimi są ceny tych ubrań,
Pobierz
źródło: comment_uau0PYlMj81oP28671uFtxFtRbaLVMb2.jpg
@dolores007 Dzieki za komentarz sporo info, daje do myslenia. Co do odziezy mamy okolo 800 sztuk wywieszonych na sklepie, nie wiem jakos sie to pozbijalo sproboje powalczyc z tym wrazeniem pustki.
No typowy noname, wystartowalismy dwa miesiace temu wiec zdziwilbym sid jakby bylo inaczej, no ale kazde zarobiona zlotowke wkladamy w towar i marketing a zyje na utrzymaniu swojej rozowej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do manekinow rzeczywiscie
Pobierz
źródło: comment_hDVKyhVKD9REVxXjoH2GTQUcbR0tMgHg.jpg