Wpis z mikrobloga

Mirki byly niegrzeczne i malo rozsadne, wiec mamusia musi z wami powaznie porozmawiac.

Bardzo mi sie nie podoba, kiedy oddajecie swoje zaangazowanie waginom na wykopie zbyt latwo. Te plusy za jakies ciasta, zupy czy siakies obietnice pokazania stop - zeby zobaczyc te rzeczy wystarczy przejsc sie do najblizszego baru-stolowki i zamowic rosol za 3,50 zl.

Nie jestem na was zla, jestem tylko rozczarowana.
Kobietami steruje sie nagradzajac atencja za dobre zachowanie i karzac odcieciem od niej za zle. To proste. Chcecie czegos od kobiety? Odsuncie sie od niej emocjonalnie, przestancie z nia rozmawiac i zajmijcie ciekawszymi rzeczami niz ona. Pograjcie w gre, poczytajcie ksiazke, pojedzcie na rower i porobcie zdjecia ptakow. No cokolwiek, byle bez niej.
Gwarantuje, ze zrobi bardzo duzo, zeby znow moc cieszyc sie wasza uwaga.
Jezeli zrobicie to samo po tym, jak wasza dziewczynka byla niegrzeczna - bardzo latwo zlamiecie ja emocjonalnie i znow sobie ulozycie.
Analogicznie - kiedy jest slodka, mila i do rany przyloz - nagradzajcie ja poswiecaniem jej wiekszej ilosci uwagi i sami badzcie dla niej troche laskawsi.

TERAZ! Kiedy poznaliscie podstawy Other ladies for dummies by Momma, mozemy przejsc do sedna sprawy.
Badzcie sprytni! Przestancie dawac plusy za te glupiutkie i naiwne ciasta czy stopy, a wasze ulubione kolezanki zaczna sie starac duzo bardziej.
To wszystko polega na "przesunieciu krzywej popytu". Brak atencji za zdjecia nog? Pora pokazac cos wiecej.

Be smart, lads.

Kobiety zywia sie atencja, a ucinajac jej doplyw zdobywacie bez wysilku ogromna wladze. Skoro tak wam zalezy na zdjeciach cyckow i wagin waszych kolezanek, to sami je sobie wezcie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #wykopgonewild #wgw #zwiazki #pdk
  • 4
@4kroki właśnie nie przeczytałem. Wystarczyło mi kilka pierwszych linijek. Od razu wiadomo, że to jakieś moralizatorskie gowienko od prawiczka ;-)