Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
I cyk - dwoje dzieci zginęło na krajowej "7". Tir #!$%@?ł się w osobówkę. Czy tylko ja mam wrażenie, że te jbane tiry powinny zostać zdelegalizowane na wszystkich drogach jednopasmowych? W 90% wypadków drogowych, zawsze uczestniczy jakiś samochód ciężarowy. Drogi jednopasmowe, szczególnie w Polsce nie są przystosowane do mijania się z tymi jebymi tirami! Są po prostu za wąskie!!! Sam mam VAN-a i jak mijam się z ciężarówkami, szczególnie na jakiś drogach wiejskich, to jest to kwestia centymetrów, by we mnie pierlnął. Szczególnie na zakrętach. Zawsze jak widzę tira z naprzeciwka, to zaczynam się denerwować, że we mnie #!$%@? i zabije całą moją rodzinę. Czasami sobie myślę, jakim sposobem dwa tiry się mijają. To jest kwestia centymetrów.. To jest za duże ryzyko! Zdelegalizować tiry, albo wypie*dolić je na tory. Jak pomyślę, ile już niewinnych istnień ludzkich odebrały, to niedobrze mi się robi.

#transport #polska #drogi #polskiedrogi #bekaztransa #samochody #bekazpodludzi #zalesie #truestory
  • 18
@#!$%@?: Mam nadzieję, że usuniesz konto po tym jak wrzuciłeś takie brednie

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, kierujący samochodem marki jeep, z nieznanych przyczyn, zjechał na pas awaryjny i uderzył w stojący tam samochód ciężarowy marki renault magnum. Ciężarówka stała na pasie w oczekiwaniu na serwis.


http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23711771,wypadek-na-obwodnicy-poludniowej-nie-zyje-dwoje-dzieci.html
@ForrestGump: No nie możesz doczytać że to stojąca ciężarówka zabiła ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drogi jednopasmowe, szczególnie w Polsce nie są przystosowane do mijania się z tymi jeb**ymi tirami! Są po prostu za wąskie!!! Sam mam VAN-a i jak mijam się z ciężarówkami, szczególnie na jakiś drogach wiejskich, to jest to kwestia centymetrów, by we mnie pierlnął. Szczególnie na zakrętach

@#!$%@?: Też mam vana, mam też szerokiego
@#!$%@?: Jeszcze taka porada, jak uważasz że na polskich drogach jest źle pojeździj landówkami we Włoszech. Zobaczysz wtedy co to znaczy niebezpiecznie (im dalej na południe tym weselej)
Drogi jednopasmowe, szczególnie w Polsce nie są przystosowane do mijania się z tymi jeb**ymi tirami!


@#!$%@?: xDDD to zamiast #!$%@?ć Tiry może by tak zbudować infrastrukturę drogową, która pozwoli na bezpieczniejsze poruszanie się? Bo jak nie będzie tirów to zaczną Ci przeszkadzać autobusy, a potem busiki a potem ludzie po sześćdziesiątce za kołkiem. Nie wiem... na przykład po dwa pasy w jednym kierunku zamiast jednego jak jest to na zachodzie?
Tir #!$%@?ł się w osobówkę.


@#!$%@?: Z tego co widać na zdjęciach, to samochód osobowy uderzył w stojącą poza jezdnią (na pasie awaryjnym), ciężarówkę. Uszkodzony jest lewy tył naczepy i prawy bok samochodu.
Prawdopodobnie samochód osobowy ciągnął też przyczepę.

powinny zostać zdelegalizowane na wszystkich drogach jednopasmowych?


@#!$%@?: Droga na której to się stało to droga ekspresowa w podwyższonym standardzie (z szerokim pasem awaryjnym), dwie jezdnie jednokierunkowe, po dwa pasy.

to jest to