Wpis z mikrobloga

Jeszcze na długo przed odkryciem portalu vipok.ru, nie znając pojęć takich jak: beta/ alfa/ cuck... zawsze mnie zastanawiało dlaczego wszyscy znani mi faceci będący w związkach się tak "płaszczą" przed swoimi kobietami. Uległość w kwestiach finansowych, rezygnowanie z hobby, urywanie kontaktu z kumplami itp.
Czy to nie uderza w ich godność?
Ja oczywiście tego nigdy nie robiłem (25 lvl), nie rozumiem dlaczego miałbym karmić ego jakiejś laski, dając jej atencję tylko z powodu jej wyglądu (nie znając jej) - tu zakładam, że inicjacja kontaktu wynika z rzucenia jej jakiegoś komplementu czy to na #tinder czy na żywo. Przydatna mogłaby być umiejętność rozmowy o niczym, czego niestety na dłuższą metę nie potrafię.
Jestem (N/A)/10, trudno ocenić. W wieku 16-20 lat, jeżdżąc co roku na jakiś obóz miałem okazję poznać jakieś #rozowepaski, nawet same inicjowały kontakt (co akurat bardzo szanuję), jednak nie był to materiał nawet na koleżeńskie relacje, zniesmaczyła mnie ich bezpośredniość.

Podsumowując: stawiając na ideały, myśląc głową, a nie benizem, zostałem przegrywem z wyboru.

Jeszcze się nie poddam, moja postawa jest korzystna dla większości. Nie będę rozdawał atencji tylko dlatego, że laska ma Bożenę, to nie na Bożenie mi zależy. Przegapiłem moment znalezienia bezinteresownej, romantycznej miłości w gimnazjum/ liceum, więc pora się ocknąć i zacząć grać kartą różowych, gdzie liczą się kalkulacje i wymagania.

#!$%@? być idealistą i romantykiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdro i z fartem!

#przegryw #zwiazki #twfnogf
  • 11
@PanDarcy: Gimbusiarskie zaczepki w stylu łapania za ubranie, polewanie wodą na plaży, podteksty na mój temat (w mojej obecności) i robienie zdjęć z przyczajki (°°
@AjWaj-_-: I to interpretowałeś jako zaproszenie do jednorazowych przygód? Przecież to mogło pójść w każdym kierunku: friendzone, związek, przygoda. Wszystko zależało od twojej reakcji i jak byś dalej to poprowadził. Nawet podteksty nie zawsze oznaczają, że dziewczyna chce od razu wskakiwać do łóżka. Podobałeś im się, a one czuły się dobrze w twoim towarzystwie i zachowywały się otwarcie. Może było to z ich strony niedojrzałe, ale mówimy tu o wieku jeszcze