Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie

Jeżeli jesteś już w grze, a zostałeś zawołany ze spamlisty, przepraszam! Ostatni raz używam spamlisty do tej przygody.

W związku ze zwolnieniem się kilkunastu miejsc w grze, otwieram ponownie zapisy do przygody osadzonej w świecie Wikingów. Przeczytaj zasady oraz wprowadzenie gry (dostępne na tagu). Podaj wybór slota w komentarzu pod tym wpisem. Lista dostępnych slotów znajduje się w karcie postaci. Celowo nie podaję żadnych bezpośrednich linków, żeby ograniczych liczbę graczy, zapisujących się jednym plusem i zapominających o grze.

Osoby, które zostały skreślone z powodu nieaktywności nie mogą się ponownie zapisać. Listę zapisanych osób ogłoszę w tym wpisie i podam następne instrukcje. Do zobaczenia w grze!
  • 21
@VeleiN: @Zakarin: @Ukarator: @Transparentny: @Ermine: @Petters:

Zostaliście dopisani do karty postaci. Wasze akcje w wiosennej debacie nie będą brane pod uwagę, ale udział w debacie jest dozwolony.

Zaczynacie swoją grę w osadzie Hjallbrekka od lata 850 (sobota 28.07). Możecie przejrzeć poprzednie debaty, żeby zorientować się w wydarzeniach, ale nie jest to obowiązkowe. W ramach gestu wobec pozostałych graczy możecie nie brać udziału w wyprawie łupieżcżej w
@Stid: @RatKing: Zostaliście dopisani do karty postaci. RatKing, wylosowałam Ci postać o ID 83, Sigurjón Wybryk.

Zaczynacie swoją grę w osadzie Hjallbrekka od lata 850. Zadeklarujcie swoje akcje w osadzie jak najszybciej. Możecie przejrzeć poprzednie debaty, żeby zorientować się w wydarzeniach, ale nie jest to obowiązkowe. Możecie dołączyć do trwającego procesu jako widzowie, link tutaj. Zaplusujcie komentarz z wyborem osady i zapraszam do obserwowania tagu #lacunafabularniehjallbrekka
Ze względu na niezwykłą jedność, męstwo i odwagę biorących udział w misji, zezwalam (a wręcz zachęcam) do powrotu do gry nową postacią w ramach wolnych slotów. Nowym postaciom można nadać imiona i zmienić profesję. Deklaracje proszę składać w tym temacie. Oferta ma charakter jednorazowy i nie dotyczy nieaktywnej dwójki.


@lacuna: to ja korzystam z oferty i się respawnuję :D

imię: Lordingund Lisarsson
profesja: kowal

----------------------------
nie wiem, czy to też winienem
Thorgal Milczący
Rzemieślnik - garncarz
25-33
Opis: Wielki prawie 2 metrowy człowiek cichy, opanowany, lecz kiedy wpada w szał walki potrafi wyrywać drzewa i gruchotać skały
Kurde człowiek czeka jak na gwiazdkę a potem okazuje się że umarł w butach, mam nadzieje że teraz zagram trochę dłużej