Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 301
Dziś pierwszy raz zrobiło mi się szkoda Andrzeja.
Odrzucili jego pomysł dot. referendum pomimo że podpisywał wszystko jak leci. Nie dość że zapisał się w historii jako marionetka karakana z Żoliborza, grożą mu zarzuty prokuratorskie po zmianie władzy w środowisku prawniczym i akademickim stał się nikim to jeszcze każda jego inicjatywa jest medialnie torpedowana przez partię. Chyba do PIP zgłoszę że Kaczyński mobbing na podwładnych stosuje xD

#duda #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
zajety_elektron - Dziś pierwszy raz zrobiło mi się szkoda Andrzeja.
Odrzucili jego po...

źródło: comment_g1fziR6KH5KrPGJVRPcyjXs2pQ2DxT61.jpg

Pobierz
  • 11
@zajety_elektron: mi go nie szkoda marionetka bez głosu z żona na czele a wydawało się ze Agata Duda to wykształcona i mądra kobieta za to z mężem są strachliwi bez zdania.Pani Agato jeśli pani czyta wykop błagam trzepnij męża i sama miej wreszcie cos do powiedzenia.Pani Maria Kaczyńska była odwazna kobieta z własnym zdaniem czego pani brakuje. Prezydent Andrzej wyglada tak jak pacynka która ktoś steruje.
A ja myślę, że od początku wszystko było ustalone, PAD zgłosił ten projekt żeby pokazać, że coś robi a przy okazji przez kilka tygodni trwała burza w mediach, która choć trochę przykryła rzeczywiście istotne wydarzenia.