Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do WPISU zmieniamy miejscówkę z Kopca Piłsudskiego na KOPIEC KRAKUSA. Przemawia za tym, lepszy dojazd i widoczność horyzontu nawet spod kopca, czego nie uraczymy na Piłsudskiego.

Myślę, że racjonalną godziną będzie 20:30, ja przynajmniej wtedy już będę, najprawdopodobniej z teleskopem SkyWatcher 6'', lornetką i statywem do niej.

Przypominam, że zaćmienie będzie widoczne nisko nad wschodnim horyzontem już od 21:30, faza całkowita wypada na 22:22 i potrwa do około północy.

Trunki we własnym zakresie, wszak to #krakowpiwo połączone z #astronomia i #obserwacjeastronomiczne.

Trzymajmy kciuki za pogodę ;)

Niżej wołam osoby z listy #krakowpiwo oraz tych, którzy plusowali lub komentowali poprzedni wpis.

Wołam też #krakow ze względu na osoby nie pijące, a być może wyrażające chęć wspólnej obserwacji.
dzangyl - W nawiązaniu do WPISU zmieniamy miejscówkę z Kopca Piłsudskiego na KOPIEC K...

źródło: comment_PN1OPNUgHoxeRpX9Jq9rj1oTm5H6BccJ.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzangyl aż tak pobalowaliscie? xD zostałbym, ale od 9 jestem teraz w pracy, plus byłem autem. Następnym razem jak dam radę, to wolajcie :D
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz i komentujących ten wpis (24)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Jormungand @dzangyl @MrBENTLEY @krzesimir @Elthiryel @OSH1980 @pawel_je @Pruderyjny @DOgi @Lardor @6REY1MISTERIO9 @MusicURlooking4 @kommie @idol89 @srogie_ciasteczko @Boczka @adios @SwedzeniePieczenie @MonikPierszyDrugiTrzeci @PszypadegNieSondze19 @Vinniczek @Skellen7 @Renilen @Reuv3n
  • Odpowiedz
Poniżej czy wyżej wołam wszystkich, co to były za dwa dni i wczorajszy wieczór...

Teleskop odzyskałem, wszystko gra, klucze są, a ja jestem debilem, ale kto zna ten wie, że Dzangyl zawsze musi jakąś imbę #!$%@?ć xD

Teleskop jest na sprzedaż jak coś, bo chcę zmienić na Maksutowa tak jak to wczoraj mówiłem.
  • Odpowiedz