Wpis z mikrobloga

Kiedys mialem totalnego fiola na punkcie autorskich form spod reki Gigera. Jego biemechanizacja sztuki i jedyny w swoim rodzaju konstrukt filmowy uznany za najstraszniejszego potwora w historii kina inspiruje niezliczona ilosc artystow na calym swiecie. Tak sobie pomyslalem, ze zastosuje pewne rozwiazania z jego warsztatu przy projektowaniu wlasnego konceptu.
Taki kogut-alien, zbrush, projekt wykonany w ciagu wikendu.
#sztuka #projektowanie #alien #grafika3d #grafikakomputerowa #rysunek
teflonzpatelnimismakuje - Kiedys mialem totalnego fiola na punkcie autorskich form sp...

źródło: comment_4Ku3K4IQfSqvXvjo9xaOJHJIUBanpNY6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@sprawa: nie, to nie jest alternatywa, profesjonaliści na wacom cintiq używają klawiatur

wirtualne klawisze, nie dają feedbacku i są niedokładne, jak szybko klikasz to odpada
  • Odpowiedz
@sprawa: pracuje na 8 letnim wacomie intuos 4, w piorze nie wymeinialem od nowosci rysikow, pioro spadlo z 2giego pietra, tablet spadl podczas jazdy rowerem :D przy duzuej predkosci i nadal wszystko chodzi jak trzeba a latwego zywota ze mna nie maja. Tablet zawsze na kolanach i korzystam z kombinacji tablet/klawiatura komputerowa.
tutaj pracka nad ktora siedze aktualnie. Nie zamienilbym sie na zaden inny/wspoczesny model tabletu, tamten jest mega wygodny i
teflonzpatelnimismakuje - @sprawa: pracuje na 8 letnim wacomie intuos 4, w piorze nie...

źródło: comment_fcpXP5EEDwf5nLXTKar9y584BZf59tDF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@amisobad: figurki przydaja Ci sie wtedy keidy potrzebujesz szybkiego dostepu do jakiejs sciagawki a z jakichs powodow, nie mozesz lub nie chce Ci sie odkopywac swoich refek...rzecz przydatna ale nie powiedzialbym, ze pozyteczniejsza niz fotki. Duzy ekran to napewno spora wygoda w sumie nie przeszkadza mi mniejsze pole widzenia. Dzieki, akurat robienie rak to moja ulubiona dzialka, nie jest to moje glowne zrodlo utrzymania ale mam za soba kilka ciekawych projektow
  • Odpowiedz
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: ja dopiero raczkuje w CG, zacząłem w połowie 2016 gdzie wcześniej zero styczności, pracowałem nod początku tego roku w małym studiu indie, od miesiąca na bezrobociu, teraz pracuję nad portfolio, dopóki mi się środki na życie nie skończą :D

tak, ciuszki w MD
  • Odpowiedz