Wpis z mikrobloga

@gansevudei: Szczerze współczuję. Zmieniaj robotę - teraz od groma tego jest, na pewno coś znajdziesz.

Jeśli będziecie narzekać na swoich szefów / kierowników / pracodawców - to wróćcie do tego posta ;) idzie się podnieść dachu i zrozumieć, że niektórzy mają gorzej.
  • Odpowiedz
@v0odo0: hahaha, pracowałem tam kiedyś i to była moja pierwsza myśl xD
Kierowniczka tępa dzida, na przyjazd regionalnego zawsze w mini i się utrzymywała.
Pamiętam jak zmieniła kod w drzwiach na zaplecze i oczywiście nie wiedziała na jaki. Przez to drzwi musialy być ciągle otwarte.
Któregoś dnia je zatrzasnęła, każdy na sklepie, więc nie miał ich kto otworzyć. Klucze od sklepu oczywiście miała w socjalnym, więc dzwoniła po ludziach i prosiła
  • Odpowiedz
Swoją drogą jakie inspekcje/kontrole można nasłać na złość takiemu pracodawcy/kierownikowi?
PIP
Sanepid
NIK

Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@gansevudei Mirabelko uciekaj z tej pracy, sam kiedyś tkwiłem w pracy która była toksyczna i były to moje najgorsze lata życia... Udaloymi się znaleźć dobrą pracę, w przyjemnej atmosferze i moje życie znowu nabrało kolorów.
  • Odpowiedz
  • 21
O matko dziewczyna wrzuciła zdjęcie skopiowane z fb i teraz przez kilkanaście godzin co parę minut wołanie 'zmień pracę, gdzie ty pracujesz' bo oczywiście nikt nie spojrzy 3 posty w dol xD
  • Odpowiedz