Wpis z mikrobloga

@mleko23 te dzieci na mikro ( ͡º ͜ʖ͡º) kiedyś nawet byłem adminem na czymś takim, za 5zl trzeba było wysłać SMS a xd co ciekawe właściciele serka zniknęli po miesiącu i przez następne 3 byłem panem życia i śmierci, bo jeszcze był opłacony, a zostałem jedyną osobą z adminów xD te tryby z dupy odpalane z menu admina, to były czasy xd
kurrrrła przegrałem w zombie moda ponad 1000 godzin potem zacząłem studia, to były czasy, teraz nie ma czasów. Byłem adminem na serwerze Zakład Karny ZM, kampienie, bugowanie, lasery, autokampy ehhhh ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mapa ze screena, moja ulubiona zmslimehouse no ZŁOTO
tylko war3 mod


@KrystJan: O człowieku, aż mi się słabo zrobiło, bo straciłem dzieciństwo i nastoletniość tnąc w w3moda.
Jeśli jest tutaj ktoś z serwerów BORG, to wiedźcie, że kocham was miłością wielką.

Tak przy okazji, mój ulubiony patent z w3moda, to kończenie rundy w 5 sekund na as_oilrig grając VIPem.
wystarczyło mieć Człowieka z teleportem, wycelować w sufit na spawnie CT i lądowało się w najbliższym helikopterowi budynku (i tylko
O rajuszku ! Grało się na serwerach bez wymaganego steama, gdzie zombie mod był wszędzie. Uhh, przewaliłem nocki na genialnym serwerze, gdzie śrutówka była najlepszą bronią :3, a bugowanie laserów było standardem
@mleko23: Osobiście zawsze byłem fanem serwerów 4FUN i FFA, potem coraz częściej serwery TP, chociaż na modach cod, zombie czy w3 też zdarzyło się parę razy zagrać. Mimo to potem grałem już tylko mixy, klanówki itp.
Obecnie gram w cs:go i ani razu nie grałem na serwerze społecznościowym innym niż deatmatch, jakoś mody mnie nie kręcą.
Diablo mody i Zombie to najlepsze co sięmogło przydarzyć w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam taką wariacje diablo u gościa co się chyba Stachu nazywał była tam klasa np. iron man balanced swojądrogą.
Kojarzy ktoś elite-zone ? Najlepsza serwerownia :D
@mleko23: zombie mod kozak, głównie na rzeźnia.eu siedziałem, deathrun, chowany, surf, base builder, kz, fun maps z pojazdami (mapa starwars z tym wielkim jeżdżącym czymś). jeszcze sieć serwerów puchatek też jedna z bardziej znanych w polsce. tyle było do grania, tak wielka różnorodność, często jakieś bekowe piosenki po zakończeniu rund, serwery wieczorami pełne non stop, że ciężko było wbić.
coś ciekawego w cs go jest może jeżeli chodzi o mody? jakieś