Wpis z mikrobloga

. Ale konus zna termin i go udostępnił bezprawnie publicznie.


@Kempes: Mistrzu, od miesiąca w sejmie leży wniosek prokuratury o kolejne uchylenie immunitetu Gawłowskiego. Jak we wrześniu przegłosują to w sejmie na rozkaz tego "konusa" jak piszesz, to prokuratura mu natychmiast postawi zarzuty, przecież to jest proste jak drut. Masz tu o tym newsa z TVN24. Widzisz nawet TVN o tym pisał, a ty o tym nic nie wiesz.
Thorkill - > . Ale konus zna termin i go udostępnił bezprawnie publicznie.

@Kempes...

źródło: comment_wKL0CWvRH8zEUkaRC1oY87JgW9ZJSgAU.jpg

Pobierz
o konus podał publicznie termin postawienia nowych zarzutów? T


@Kempes: Mistrzu przeczytałeś wyżej co wkleiłem? Przecież on już ma te zarzuty one leżą w sejmie, tylko ich nie można postawić bo trzeba najpierw przegłosować uchylenie immunitetu.
via Android
  • 9
@Thorkill A skąd wiadomo, że mu uchylą? A skąd wiadomo, że zarzuty NA PEWNO mu postawią i kiedy? A ja wiem skąd? Sterowana ręcznie polityczna prokuratura dostała "prikaz" od swojej matki partii ( )
Polityk nie powinien posiadać wiedzy o prowadzonych postępowaniach, a tym bardziej o tym komu i kiedy postawią zarzuty. Syf zrobiony przez PiS. Tfu!
A skąd wiadomo, że mu uchylą?


@Kempes: Przecież mają większość w sejmie.

A skąd wiadomo, że zarzuty NA PEWNO mu postawią


@Kempes: One już są postawione. Przecież są w tym oficjalnym wniosku do marszałka od prokuratora, do którego wgląd ma nawiasem mówiąc chyba każdy poseł.
@Thorkill: ja nie ma z tym problemu jesli koles w ogole jest winny. Natomiast wiadome jest ze toa sprawa jest jakby wedlug propagandzistow symbolem wsadzenia wszystkich z po co jest totalnym absurdem no ale tvp odpowiednio juz to zalatwi. Pelikany lykna i pis kilka punktow na tym zyska.